Bolení prsou a břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Déňa33108
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 09:39
Bolení prsou a břicha

Ahojky ženy :mavam:. Píšu ohledně mojí bolesti prsou a bradavek kterých jen když se trošku dotknu spodním prádlem tak se můžu bolestí zbláznit :nevim:, nikdy jsem to tak ještě neměla. Taky se mi prsa zvětšila. K břichu můžu jen tolik… je to jakoby mi někdo vrážel můž do podbřišku, ale je to jen sem tam. Mám takový narůžovělý výtok a týden zpoždění každopádně jsem si dělala těh. test a vyšel mi negativní :( myslíte, že mám zaskočit k mé doktorce nebo ještě počkat na výsledek dalšího testu?

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Reakce:
Celina
Závislačka 4220 příspěvků 13.01.19 09:42

Podle toho, jak popisuješ bolesti, tak to musí být opravdu strašné :roll: vůbec mě nenapadá, co by to mohlo být :cert:
Jeď na pohotovost.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 12 inzerátů 13.01.19 09:50

A nenachladila ses? Taky bych jela na pohotovost, spíš bych řekla, že těhotná nebudeš. :nevim:

Déňa33108
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 09:54

@Celina někdy se nemůžu ani narovnat když chci jít, jak mě to břicho bolí. No někdy mi to příjde jako bych měla mít menses. Vůbec nevím co s tím :nevim: nejspíš poslechnu a zajedu na pohotovost.

Déňa33108
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 09:58

@zuzikka vůbec netuším je to možné, jen mi nejde do hlavy to rychlé zvětšení prsou a že by mě to tak všechno bolelo z nachlazení 8o , jak už jsem psala nejspíše poslechnu a pojedu na pohotovost. A děkuji :andel:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >