Snažení/těhotenský test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:15
Snažení/těhotenský test

Ahoj prosím poradte. Myslíte že může po 12 dnech od ms a 6 dní od ovulky tt ukazat dobře nebo jsem testovala brzo? Vyšel mi negativní jen jsem zkoušela posledních pár dní my vubec není dobře prsa mám citlivý a pořád mi je špatně nevim čím to může být a už 3 den nemužu nějak spát přitom jsem unavená prosím radu kdo má zkušenosti :(

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 10.01.19 18:18

No 6 dni od ovulace těžko… Ukáže až tak 2 týdny po ovulaci, má se testovat až když nepříde další MS, 12 dní od MS je úplná blbost… Testovala bych až tak za 10 dní nejdřív pokud si seš jistá že ta ovulace proběhla před 6 dny.

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 10.01.19 18:39

Ne, není to možné 6dpo. Testuj ideálně tak 14 dpo, i když pozitivní lze byt test uz kolem 10dpo

Ježíšek 222
Nováček 1 příspěvek 10.01.19 19:22
Prosím o radu grafů

V říjnu jsem měla samovolný … už se mi to stalo předtím.gynekolog mi řekl že bych to měla podchytit sama vynecháním léků tak se v tom plácám sama, teď je mi zase divně ale nějak mi to nesedí na těhu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >