Budu máma?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evzenka39
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 18:18
Budu máma?

Ahoj holky. Už 18 :( dní mám zpoždění. Dělala jsem si po 7 a po 14 dnech tt, negativní. Menstruaci mám pravidelnou a nikdy tak velké zpoždění. Teď po 14 dnech jsem měla ráno křeče a poté průjem a ještě jakoby na zvracení. Jinak mě někdy poboliva břicho jako před menzes, přítel říká, že mám větší prsa, ale jinak příznaky nemám. Na gyndu se chystám, počkám ještě týden, udělám si ještě jeden test. Co myslíte? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 08.01.19 18:23

Zašla bych si na krev, pod 5 jednotek je výsledek negativní, budeš mít 100% jasno a budeš vědět, jestli jdeš k doktorce s těhotenstvím či zdravotním problémem.

karkarka
Závislačka 3205 příspěvků 08.01.19 18:25

Negativní test,takze nespíš těhotná nejsi.

lachtanice86
Kelišová 7191 příspěvků 08.01.19 18:26

@Evzenka39 udělej další test. I kdyby byla ovulace později. Už by to ukázal

Evzenka39
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 18:26
@karkarka píše:
Negativní test,takze nespíš těhotná nejsi.
Četla jsem, že někomu ukázal až po 14 dnech, někomu dokonce vůbec a byl.
KlarkaK
Závislačka 3574 příspěvků 8 inzerátů 08.01.19 18:27

nepravdepodob­ne…spis cysta nebo cokoli jineho…

Evzenka39
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 18:36
@Helileli píše:
Zašla bych si na krev, pod 5 jednotek je výsledek negativní, budeš mít 100% jasno a budeš vědět, jestli jdeš k doktorce s těhotenstvím či zdravotním problémem.

Co je těch 5 jednotek?

Astyna88
Kecalka 405 příspěvků 08.01.19 18:39

vypadá to spíše na anovulační cyklus, mívám je a jsou delší než obvykle. K doktorovi, udělá uzv a pokud bys byla, tak už by to bylo na tuty vidět a pokud ne, tak ti aspon menzes vyvolá…

Evzenka39
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 18:44
@Astyna88 píše:
vypadá to spíše na anovulační cyklus, mívám je a jsou delší než obvykle. K doktorovi, udělá uzv a pokud bys byla, tak už by to bylo na tuty vidět a pokud ne, tak ti aspon menzes vyvolá…

A ty se s tím nějak lecis?

Heivka
Závislačka 3624 příspěvků 08.01.19 18:44

@Evzenka39 Tohle se mi stalo než jsem otěhotněla se synem, zpoždění 6 týdnů, bolavá a nafouknutá prsa, dokonce z nich teklo mléko, testy negativní, pak se spustila menstruace a byl klid, pár měsíců na to jsem otěhotněla a příznaky byly úplně jiné. Podle mojí doktorky to byl buď anovulační cyklus nebo cysta. Ale ona mě neviděla, bylo léto a než se vrátila z dovolené už jsem zase fungovala normálně tak jsem se zmínila až když jsem si byla potvrdit těhotenství.

Evzenka39
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 18:49
@Astyna88 píše:
A ty se s tím nějak lecis?
@Heivka píše:
@Evzenka39 Tohle se mi stalo než jsem otěhotněla se synem, zpoždění 6 týdnů, bolavá a nafouknutá prsa, dokonce z nich teklo mléko, testy negativní, pak se spustila menstruace a byl klid, pár měsíců na to jsem otěhotněla a příznaky byly úplně jiné. Podle mojí doktorky to byl buď anovulační cyklus nebo cysta. Ale ona mě neviděla, bylo léto a než se vrátila z dovolené už jsem zase fungovala normálně tak jsem se zmínila až když jsem si byla potvrdit těhotenství.

No proklid se zítra objednám, ať je to co je to, nesnáším nejistotu a nevědět, co se děje..

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 08.01.19 18:54
@Evzenka39 píše:
Co je těch 5 jednotek?

5 jednotek je stejně negativní. Pravděpodobnost, že budeš těhotná a test bude ngativní, že nebudeš vylučovat HCG do moči, tak ta je minimální, je to celkem raritní jev. Negativní test rovná se s drtivou pravděpodobností žádné těhotenství. Každá žena má sem tam anovulační cyklus, a někdy je prostě bordel v hormonech. Takže k lékaři, píchne ti vyvolávačku.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 08.01.19 18:54
@Evzenka39 píše:
Co je těch 5 jednotek?

Zajdeš si na HCG, když bude výsledek pod 5, je to negativní, kdybys byla těhotná, bude vyšší. Když půjdeš do laborky zítra brzy ráno, tak cca v poledne až ve 2 odpo budeš mít výsledek.

Evzenka39
Nováček 7 příspěvků 08.01.19 19:10
@Helileli píše:
Zajdeš si na HCG, když bude výsledek pod 5, je to negativní, kdybys byla těhotná, bude vyšší. Když půjdeš do laborky zítra brzy ráno, tak cca v poledne až ve 2 odpo budeš mít výsledek.

Díky všem za psychickou podporu, budu moudřejší po krvi, či utz.

lampicka11
Závislačka 3547 příspěvků 5 inzerátů 08.01.19 19:20

Já měla ms v říjnu(prvni týden).. Po půlce listopadu jsem šla na krev (ms jsem měla velmi nepravidelně) a hodnota byla 2,3… Za dalších 14dni mě bolelo prsa a všichni že jsem v tom…tak jsem si dělala test v půlce prosince a hned // před Vánoci jsem byla na utz a byla jsme v 7tt… :nevim: ale měla jsem to nepravidelně a vůbec nevím kdy byla ovulace…zřejmě v půlce listopadu. Synovi je teď 5mes :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >