Sex 6. den cyklu (DC)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 16:25
Sex 6. DC

Dobry den, jsem 6.DC a mela jsem nechraneny sex, jaka je pravdepodobnost, ze bych mohla otehotnet? Mam cykly 28-32 dni. Ono se to stalo tak necekane. :nevim: :oops:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 08.01.19 16:26

Mala, ale muze se stát. Protože dopředu nikdy nevíš, kdy přesne dorazi ovulce ten daný cyklus

1mila2
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 08.01.19 16:28

Tak 6dc bych si radeji vzala pilulku po. Ja bych si ji vlastne vzala treba i 26dc, kdybych to nemela uplne na den pravidelne a nepoznala na sobe ovulaci.

Karleon
Kelišová 5429 příspěvků 08.01.19 16:41

Tak pravděpodobnost je hodně malá, ale jestli by dítě byla veliká překážka, řešila bych to, dokud je to takhle snadné.

Janli
Kelišová 6878 příspěvků 08.01.19 22:44

Já otěhotněla 3-4 den cyklu, takže pravděpodobnost tam je. Pokud ještě stíháš, vezmi si pilulku po.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 05:53

@Janli a to jsi mivala cyklus 28 dni dlouhy? :think:

Janli
Kelišová 6878 příspěvků 09.01.19 07:49
@Anonymní píše:
@Janli a to jsi mivala cyklus 28 dni dlouhy? :think:

Ano.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >