Hcg hormon,pozitivní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Megiiie
Povídálka 24 příspěvků 06.01.19 21:54
Hcg hormon,pozitivní test

Zdravím Vás dámy.

Chci se zeptat zdali krom pregnuli co znám, lze aby byl pozitivní tehu test!? Snažili jsme se s partnerem 2.roky všichni doktoři nám řekli, po obou stranách to máme špatný a prostě ani ránu, uz jsme byli smířeny, že na jaře půjdeme na umelko. Minulou středu, jsem si říkala ty blaho, zase se mi měsíčky pěkně opozdili, ale jak to mám nepravidelný, neřesila jsem a nějaké tehu absolutně by mě ani nenapadlo. No udělala jsem si test a to večer a hned //, nechápala jsem a dělala jsem si od st do dneška každý den a stále //. Zítra jdu k doktorovi, protože měl dovolenou. Myslíte si, že to může být jen náhoda i když nevím čím způsobena a nebo by se nám opravdu uadarilo přírodně? Ono vážně dost dělá hlava, přestat na to myslet a vypustit. Děkuji :)

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2559 příspěvků 06.01.19 21:58

No jsi těhotná :mavam:

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 06.01.19 21:59

Myslím, že můžeme gratulovat. ;) :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 44195 příspěvků 06.01.19 22:00

No, pokud jsi nebrala žádný léky a máš opakovaně jasně pozitivní testy, tak holt budeš těhotná, gratuluju! :kytka: A dva roky jsou prd, mě takovejhle šok čekal o mnoho víc než po deseti letech :mrgreen:

PetuleS1
Povídálka 29 příspěvků 06.01.19 22:01

Klidně se mohlo zadarit přirozeně :) my se snažili x let a když už sem byla smířená tak najednou byli // na testu :D sestra měla jít na ivf a před hormonální léčbou zjistila že je těhotná ;)

Megiiie
Povídálka 24 příspěvků 06.01.19 22:03

Vy jste pozitivní, děkuji moc. Říkám, radši se ještě neraduji. Protože pak ženská čte tunu příspěvků, že může to může být i nějaká cysts apod :zed: , měsíčky nikdy, menses naposledy 30.11 :nevim: a říkám od středy at ráno nebo večer viz foto testy. Mám jich jak magor snad sto :D :D :D protože každý den čekám kdy zmizo, že to nemůže být pravda.

Megiiie
Povídálka 24 příspěvků 06.01.19 22:05

@ugluk
Ono já ty vyšetření tolik nebrala, jako stvalo me to jen v období vždy vyšetřeních. Ale spíš partner je takový dosti citlivka a vše si moc bral, a víte jaký jsou chlapy když pak „souložit“ a vidíte jak u toho přemýšlí, že další den jde zase na spermigoram, tak nic moc. :D :D :D

terinka4444
Hvězda diskuse 69415 příspěvků 06.01.19 22:26

@Megiiie no hele, jasně pozitivní testy, gratulujuuuu :srdce:

tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 06.01.19 22:41

taky gratuluju, jasně pozitivní tak hlavně, ať je vše tak jak má být, a vy ať si za několik měsíců pochováte svj malý uzlíček :srdce: :srdce:

beruska9
Extra třída :D 10862 příspěvků 06.01.19 23:04

@Megiiie : vypada to dobre. Podobnych paru znam nekolik, podle doktoru sance na prirozene otehotneni temer zadna a nez se dostali na umele, povedlo se ;) Drzim prsty!

Megiiie
Povídálka 24 příspěvků 07.01.19 08:02

Tak díky moc, uvidíme v 9.30 mažu k lékaři :srdce: :*

tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 07.01.19 10:22
@Megiiie píše:
Tak díky moc, uvidíme v 9.30 mažu k lékaři :srdce: :*

tak pak nám napiš, jak jsi dopadla, jsme zvědaví :lol: :lol:

Megiiie
Povídálka 24 příspěvků 07.01.19 13:55

@tumpach

Tak, ženy, jsme tehotny :pankac: :andel: … Předepsal mi Utrogestan :)) zítra ještě na krev, a za 14 dní znova kontrola a pokud vše ok, tak už průkazka. Držte palce :srdce: :srdce:

terinka4444
Hvězda diskuse 69415 příspěvků 08.01.19 07:08
@Megiiie píše:
@tumpachTak, ženy, jsme tehotny :pankac: :andel: … Předepsal mi Utrogestan :)) zítra ještě na krev, a za 14 dní znova kontrola a pokud vše ok, tak už průkazka. Držte palce :srdce: :srdce:

Moc gratuluju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >