Bolest prsu 2

3.2.16 12:05

Bolest prsu 2

Ahojte holky, jsem 20tt a vcera me zacalo bolet prso, ale ne cele, jen dvorec a bradvka, na vecer me uz bolelo cele, pritel mi daval obklady, protoze jsem se uz bolesti nemohla hnout, a v noci to stejny, mama rikala, ze je to v poradku, ze mi roste mlecna zlaza, ale ja uz doma jedno ditko mam a kdyz me rostli prsa pri prvnim tehu tak bolest byla jina a dala se prezit.Ted je to jine, kdyz chodim tak to boli nejvic, jako kdybych mela na prsu velke zavazi a to me to tlacilo dolu a chtelo me to prso utrhnout.Prso mam i teplejsi nez to druhe, kdybych kojila tak si myslim, ze mam zanet. Zitra jdu na kontrolu na gyndu tak jim to tam reknu, ale jeste to musim do zitra prezit, mate stim taky nekdo zkusenost???dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1908
3.2.16 12:09

Ahoj já jsem 6tt a mám to úplně stejné jako ty. Jedno prso o něco větší než to druhé na dotek bolavé a teplé. Tak se přidám a budu čekat co kdo poradí. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
3.2.16 12:35

@scarlet1988 nejspíš zánět, rozhodně bych neotálela s návštěvou doktora.. za normálních okolností ( po porodu, bych radila odsávat), takhle ani omylem, to by mohl být průšvih. Fič k dr, nejspíš vyfasuješ atb.. Jinak pomáhá nahřívání, masírování, tvarohový obklad, ale fakt u Tebe jen ta masáž.. nejspíš se Ti ucpal nějaký kanálek a zlobí to, ač je to teprve na počátku příprav na kojení. Jo a kdyžtak zobni paralen nebo panadol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.16 12:45

A pro ty antibiotika na gyndu nebo k obvodakovi???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
3.2.16 13:34
@scarlet1988 píše:
A pro ty antibiotika na gyndu nebo k obvodakovi???

asi bych se obrátila přímo na gyndaře..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama