Chemická miniinterupce

5
2.2.16 21:07

Chemicka miniinterupce

Dobry vecer, toto tema se asi nebude vetsine libit.Pres to me zajima, jestli s nim ma nekdi zkusenost? Na internetu neni moc osobnich zkusenosti a kdyz uz, tak jsou hororove.Ja ho prodelala pred 3 tydny.(nebudu rozebirat proc a jak jsem se citila pdychicky).Zarazi me, ze mam stale tehotenske priznaky a pozitivni test.Je to po miniinterupci normalni? Pujdu jeste na ultrazvuk, ale zajimaji me zkusenosti a nazory jinych. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4537
2.2.16 21:15

Tak to je fakt divné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
2.2.16 21:16

Pozitivni test bys mit nemela 8o
Urcite k dr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
2.2.16 21:23

Nebyla jsem na chemické miniinterupci ale prodělala zamlklé těhotenství s následnou revizí dělohy, těhotenský test jsem měla pozitivní ješte měsíc po zákroku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
2.2.16 21:25

Četla jsem tady na emiminu, že se stává, že potrat se po pilulce „nepodaří“. Pokud je to tvůj případ, přimlouvám se za to silné miminko a pokud ti to situace dovolí, donos a dej k adopci. To je velká frajerina. Jinak tak či tak držím palce, ať jsi v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
2.2.16 21:57
@LennaZS píše: Četla jsem tady na emiminu, že se stává, že potrat se po pilulce „nepodaří“. Pokud je to tvůj případ, přimlouvám se za to silné miminko a pokud ti to situace dovolí, donos a dej k adopci. To je velká frajerina. Jinak tak či tak držím palce, ať jsi v pořádku..

Nechtela bych se nekdy dozvedet ze sem nevydarena interupce.

Ty priznaky jsou divny. Jdes na nejakou kontrolu ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
2.2.16 22:14

@Boudová víš, kolik miminek je „prasklý kondom“ a spol? Miminko dané k adopci se takovéto „pikantnosti“ nemusí v životě dozvědět a prožít krásný život. Je divné, že je test pořád pozitivní..moc bych za to nedala, že je zakladatelka pořád těhotná. Jít na druhou miniinterupci…? Snad dá vědět, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
2.2.16 22:18

@LennaZS to je fakt s tim kondomem no. Kazdopadne bych nechtela byt v zakladatelky situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
2.2.16 22:24

@Boudová to je jasné. Třeba jsou to jen zblaznene hormony :nevim: já jsem teda radikálně proti potratům, proto se stavim na stranu miminka a adopce. V tomto případě ale hlavně držím palce a zakladatelce. Ta tabletka musí být svinstvo, tak aby byla hlavně v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
2.2.16 22:34

Ještě máš v těle hcg, trvá to, než zmizí. S tím souvisí i těhotenské priznaky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1463
2.2.16 23:25

Přesně máš v těle ještě hcg je to normální ale mělo by klesat ja po zamlklem potratu měla ještě cca 2 měsíce pozitivní test ale potrat byl až ve 12 týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
3.2.16 00:31

Ahoj, já jsem tedy byla na laparoskopii kvůli mimoděložnímu a hcg jsem za týden na testu neměla.
Nechci nikoho strašit, ale podle mě, pak-li, že šlo o miniinterupci, do 8.tt, asi bych zjistila o co jde. A bavíme-li se o kontroverzní pilulce, tak ta se podává do 40tého dne… Tudíž max., do 6tt a to se na mě nezlob, ale myslím, že by hcg v moči již být nemělo.
Ale jsem laik, a holky tady píšou, že mely hgc v moči ještě 2 měsíce. Nicméně, u krátkých těhotenství spousta žen pozná, že těhotenství nevyšlo už s rychle ubývajícím zbarvením druhého testovacího proužku, proto se mi to moc nezdá, ale, jak říkám, nejsem odborník a evidentně to asi možné je…
Stejně ti asi nejvíc napoví krev, pokud necheš čekat na doktora - když to spočítám, tak 6tt (cca) + 3 týdny, někdo ti tu jistě zodpoví nebo si vyhledáš, jaké je v tomto týdnu asi hcg… a pokud by odpovídalo 9tt, tak bych to začala velmi urgentně řešit.
asi jsem moc neporadila… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
3.2.16 08:06

@Barunelka předpokládám, že Tě čeká kontrola. Já musela několikrát po ZT a revizi na krev, aby se sledovalo, zda hcg klesá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
3.2.16 08:51

Svině se drží, co? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.17 01:01

I když to je stará diskuze a paní to má jistě dávno vyřešené, tak donosit miminko po chemickém potratu bych nedoporučovala, není-li to dokonce nemožné :nevim:
První pilulka (ru-486) má za úkol plod „zabít“. Pak jsou další pilulky na vypuzení, ale již usmrceného plodu. Četla jsem, že se někdy nepodaří ta vypuzovací fáze, ale ta „smrtící“ je asi téměř jistá. Aspoň podle toho, co jsem studovala. A v případech, že by RU-486 plod přežil, zřejmě by byl těžce postižený. To už je rozhodně lepší tu interupci dokončit. :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama