Bolest stehen u dítěte

137
4.4.18 07:16

Bolest stehen u dítěte

Ahoj holky snad některá poradite… Muj syn ( 9 let) si už 2 dny stěžuje bolest dolních končetin konkrétně stehna :think: Nevím od čeho to může být nějakou větší zátěž neměl, že by to měl namozeny…Bolí ho to při prudsim pohybu, chodí pomalu když jde spát pomáhá si nohy dát na postel rukama 8o Jinak mu nic není, žádná teplota nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6187
4.4.18 07:23

Jako první mě napadají růstové bolesti, kosti vyrostou rychleji než ostatní tkáně a způsobuje to bolest. Já v 11 skončila na pohotovosti, protože jsem se nedokázala postavit na nohy. Asi po dvou týdnech se to zlepšilo a dostala jsem jen paralen a nějaké vitamíny v injekci. Tenkrát jsem skokově vyrostla o 6cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
4.4.18 08:07

Me taky bolivala stehna kvuli rustu..je to takova specificka bolest, ze ta stehna boli cela a uvnitr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3565
4.4.18 08:25

To měl můj manžel. Nemohl ani chodit. Zajděte k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
4.4.18 08:45

Muze byt k rustu ale taky nemusi. Manzel mel od detstvi a trapi ho to doted. Obcas ho to zacne proste bolet. Koncetrace bolesti se stehuje a boli nekdy vic stehna, jindy od kolen dolu :nevim: u doktora s tim byl a nikdy na nic neprisli. Pomaha mu horka sprcha a po sprse nohy udrzet v teple, pak to prejde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
30.3.19 17:06
@ivisek87 píše:
Ahoj holky snad některá poradite… Muj syn ( 9 let) si už 2 dny stěžuje bolest dolních končetin konkrétně stehna :think: Nevím od čeho to může být nějakou větší zátěž neměl, že by to měl namozeny…Bolí ho to při prudsim pohybu, chodí pomalu když jde spát pomáhá si nohy dát na postel rukama 8o Jinak mu nic není, žádná teplota nic

Ahoj,jak to u vás dopadlo? Syn má to samé už týden, bolí ho stehna zepředu. Je mu 8 a půl.Týden předtím prodělal lehkou virózu. Vzali mu krev- nic. Poslala nás na ortopedii,tam už byl v týdnu 2× - rentgen a sono,ještě jdeme za týden . Zatím to uzavřeli jako reakci po viróze. Pak by následovala neurologie. Takže je zatim doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
31.3.19 01:03

@Jasou ahoj nám to přešlo samo, když jsem se ptala dr tak mi řekla že to může být růstem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
31.3.19 09:12

@ivisek87 A jak dlouho to tak trvalo? Dnes je to 9 den a prý je to pořád stejný. Když je v klidu,nic ho nebolí, v noci taky dobrý.Boli ho stehna na zmáčknutí a při chůzi. Snad to co nejdřív taky přejde, už by nějakou aktivitu potřeboval :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
1.4.19 06:45

@Jasou cca týden… Ale ty bolesti měl úplně stejné. Syn jak už sem psala nedal bez pomoci rukou nohy na postel. Přišel mi jak invalida :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama