Bolest stehen u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Stálice 96 příspěvků 04.04.18 07:16
Bolest stehen u dítěte

Ahoj holky snad některá poradite… Muj syn ( 9 let) si už 2 dny stěžuje bolest dolních končetin konkrétně stehna :think: Nevím od čeho to může být nějakou větší zátěž neměl, že by to měl namozeny…Bolí ho to při prudsim pohybu, chodí pomalu když jde spát pomáhá si nohy dát na postel rukama 8o Jinak mu nic není, žádná teplota nic

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2737 příspěvků 04.04.18 07:23

Jako první mě napadají růstové bolesti, kosti vyrostou rychleji než ostatní tkáně a způsobuje to bolest. Já v 11 skončila na pohotovosti, protože jsem se nedokázala postavit na nohy. Asi po dvou týdnech se to zlepšilo a dostala jsem jen paralen a nějaké vitamíny v injekci. Tenkrát jsem skokově vyrostla o 6cm.

kamcaKr
Kecalka 354 příspěvků 04.04.18 08:07

Me taky bolivala stehna kvuli rustu..je to takova specificka bolest, ze ta stehna boli cela a uvnitr.

sediza
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 04.04.18 08:25

To měl můj manžel. Nemohl ani chodit. Zajděte k lékaři.

hapolda
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 04.04.18 08:45

Muze byt k rustu ale taky nemusi. Manzel mel od detstvi a trapi ho to doted. Obcas ho to zacne proste bolet. Koncetrace bolesti se stehuje a boli nekdy vic stehna, jindy od kolen dolu :nevim: u doktora s tim byl a nikdy na nic neprisli. Pomaha mu horka sprcha a po sprse nohy udrzet v teple, pak to prejde :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama