Bolest stehen u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 106 příspěvků 04.04.18 07:16
Bolest stehen u dítěte

Ahoj holky snad některá poradite… Muj syn ( 9 let) si už 2 dny stěžuje bolest dolních končetin konkrétně stehna :think: Nevím od čeho to může být nějakou větší zátěž neměl, že by to měl namozeny…Bolí ho to při prudsim pohybu, chodí pomalu když jde spát pomáhá si nohy dát na postel rukama 8o Jinak mu nic není, žádná teplota nic

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2863 příspěvků 04.04.18 07:23

Jako první mě napadají růstové bolesti, kosti vyrostou rychleji než ostatní tkáně a způsobuje to bolest. Já v 11 skončila na pohotovosti, protože jsem se nedokázala postavit na nohy. Asi po dvou týdnech se to zlepšilo a dostala jsem jen paralen a nějaké vitamíny v injekci. Tenkrát jsem skokově vyrostla o 6cm.

kamcaKr
Kecalka 411 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 08:07

Me taky bolivala stehna kvuli rustu..je to takova specificka bolest, ze ta stehna boli cela a uvnitr.

sediza
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 04.04.18 08:25

To měl můj manžel. Nemohl ani chodit. Zajděte k lékaři.

hapolda
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 04.04.18 08:45

Muze byt k rustu ale taky nemusi. Manzel mel od detstvi a trapi ho to doted. Obcas ho to zacne proste bolet. Koncetrace bolesti se stehuje a boli nekdy vic stehna, jindy od kolen dolu :nevim: u doktora s tim byl a nikdy na nic neprisli. Pomaha mu horka sprcha a po sprse nohy udrzet v teple, pak to prejde :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama