Bolest stehen u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 114 příspěvků 04.04.18 07:16
Bolest stehen u dítěte

Ahoj holky snad některá poradite… Muj syn ( 9 let) si už 2 dny stěžuje bolest dolních končetin konkrétně stehna :think: Nevím od čeho to může být nějakou větší zátěž neměl, že by to měl namozeny…Bolí ho to při prudsim pohybu, chodí pomalu když jde spát pomáhá si nohy dát na postel rukama 8o Jinak mu nic není, žádná teplota nic

Reakce:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 04.04.18 07:23

Jako první mě napadají růstové bolesti, kosti vyrostou rychleji než ostatní tkáně a způsobuje to bolest. Já v 11 skončila na pohotovosti, protože jsem se nedokázala postavit na nohy. Asi po dvou týdnech se to zlepšilo a dostala jsem jen paralen a nějaké vitamíny v injekci. Tenkrát jsem skokově vyrostla o 6cm.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 04.04.18 08:07

Me taky bolivala stehna kvuli rustu..je to takova specificka bolest, ze ta stehna boli cela a uvnitr.

sediza
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 04.04.18 08:25

To měl můj manžel. Nemohl ani chodit. Zajděte k lékaři.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 04.04.18 08:45

Muze byt k rustu ale taky nemusi. Manzel mel od detstvi a trapi ho to doted. Obcas ho to zacne proste bolet. Koncetrace bolesti se stehuje a boli nekdy vic stehna, jindy od kolen dolu :nevim: u doktora s tim byl a nikdy na nic neprisli. Pomaha mu horka sprcha a po sprse nohy udrzet v teple, pak to prejde :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >