Reklama

Jak dlouho používáte nurofen na bolest zubu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Crackell
Stálice 52 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 20:19
Jak dlouho pouzivate nurofen na bolest zubu?

Ahoj holky,

Prosim vas, jak dlouho davate prckum nurofen na bolest od zubu? Male je 9 mesicu a od uterka rve jak lev. Pres den ji zabavim, tak to zatim jde, ale neni schopna usnout, takze davam nurofen cipek. Pak presne za 20 min usne a spi relativne dobre celou noc. Ale uz to bude tyden a chudere se vubec to nezlepsuje. Zoubky ji rostou v jinem poradi, nez je uplne bezne, coz nema vliv, krom toho, ze clovek nevi, kde ji to asi zrovna boli nejvic. Jo a Viburcol a calgel ji vubec nezabiraji. Dekuji za vsechny dalsi rady :lol:

Reklama

Reakce:

trpaslinka
Extra třída :D 12096 příspěvků 31.03.18 20:33

Synkovi take rostly zoubky v uplne jinem poradi.. nastesti je zvladal relativne dobre. Vetsinou jen 1 denni horeckou, takze to jsem mu neco dala, jinak nic. Ale s uplne poslednimi zoubky, v jeho pripade spicaky, jsme si docela uzily. 2 tydny nejedl, teploty se vracely.. Na doporuceni jsem koupila Teetha. Tedy ne presne Teetha, byla to jina znacka, ale take nejake homeopaticke granule. Urcite se to s nimi zvladalo lepe. Snazim se deti moc nedopovat leky, takze davam, jen, kdyz opravdu uz nevim, jak jinak ulevit. Takze ja davala vetsinou jen pri horeckach a vetsinou nejdrive paracetamol, jen pokud nezabral do 2 hodin, tak pak jeste nurofen. To zabralo spolehlive a horecky zmizely.

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 31.03.18 21:14

Nevím, jak to funguje, ale za mě jsou nejlepší jantarové korálky. U dcery jsem si prvních 16 zubů protrpěla - nejhorší byly trojky. O posledních 4 pětkách, kdy měla na sobě ty korálky jsem nevěděla, že ji rostou.

Syn měl korálky od začátku a neměl problém s žádný růstem zubů.

Jinak než léky na snižování horečky jsem dceři spíše mazala zoubky/dásně Calgelem. Párkrát jsem ji dala čípek, když ten Calgel nepomohl, ale já jsem obecně zastáncem toho, že horečka se nesnižuje.

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 31.03.18 21:18

Nevím, jak to funguje, ale za mě jsou nejlepší jantarové korálky. U dcery jsem si prvních 16 zubů protrpěla - nejhorší byly trojky. O posledních 4 pětkách, kdy měla na sobě ty korálky jsem nevěděla, že ji rostou.

Syn měl korálky od začátku a neměl problém s žádným růstem zubů.

Jinak než léky na snižování horečky a bolesti jsem dceři spíše mazala zoubky/dásně Calgelem. Párkrát jsem ji to dala, když ji rostly zuby a při tom měla horečky a jinak jen ten Calgel.

trpaslinka
Extra třída :D 12096 příspěvků 31.03.18 21:58

Tak muj syn koralky nemel a az na ty spicaky moc netrpel. holka je mela a nejak nepomahaly.. Takze u tech koralku nevim nevim, jestli to neni spis na nahode.
Ja bych spis dala na ten gel nebo ty homeopatika.. i kdyz zase, podeziram sve deti, ze bolesti predstiraly, aby dostaly svuj gel/granule.. jen to spatrily a bylo po bolesti :D Takze jsem se musela naucit rozlisovat plac uprimny a predstirany :lol:

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 31.03.18 22:14

@trpaslinka já jsem si taky říkala, že je ty korálky jsou super placebo efekt pro mě, ale moji dceři fakt pomohly. A na Calgel taky nedám dopustit.

Crackell
Stálice 52 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 12:16
@fia80 píše:
@trpaslinka já jsem si taky říkala, že je ty korálky jsou super placebo efekt pro mě, ale moji dceři fakt pomohly. A na Calgel taky nedám dopustit.

Holk a kde kupujete ty koralky? A nevdechne to mimino? Calgel nezabira, ted aspob usne bez cipku, ale pres den je protivna. Ji snad roste vse najednou :zed:

trpaslinka
Extra třída :D 12096 příspěvků 05.04.18 12:19

@Crackell ja ziju v zahranici, tak Ti moc neporadim, kde to sehnat v CR. :nevim: Ale zkusila bych nejaky obchod s takovymi vecmi jako jsou rucni prace, esencialni oleje a podobne. Nebo vygooglovat a objednat nekde z netu. :nevim:

Crackell
Stálice 52 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 12:21
@trpaslinka píše:
@Crackell ja ziju v zahranici, tak Ti moc neporadim, kde to sehnat v CR. :nevim: Ale zkusila bych nejaky obchod s takovymi vecmi jako jsou rucni prace, esencialni oleje a podobne. Nebo vygooglovat a objednat nekde z netu. :nevim:

Mjadne, zagoogluji.
Diky

makkush
Nováček 7 příspěvků 06.04.18 21:43

A zkoušela jste mazat tymiánovou mastí tvářičky a bradu? Nám moc pomáhá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama