Bolest u syna - nevím příčinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lo
Kelišová 6057 příspěvků 03.04.18 12:48
Bolest u syna - nevím pří

Ahoj, třeba se s podobným problémem někdo setkal a poradí mi. Syn, 5 let, si stěžuje na bolet v oblasti pod hrudním košem uprostřed. Poprvé si naříkal v pátek, pak v neděli, kkdy jsem ho pro jistotu vzala na pohotovost. Tam ho paní doktorka poslechla, pořádně prohmatala bříško a nenašla nic. Že prý má dietně jíst, To bylo vše. Včera byl úplně v pořádku, dnes mi opět říkal, že ho tam bolí. Je to chvilkové vždy. Nemá teploty, nic k tomu. Ale v tu neděli říkal, že se mu hůř dýchá, což nevím, jak to on přesně cítí. Na pohotovosti nic zvláštního neshledali. Nesetkal se s tím někdo? Neví, jestli nenavštívit opět doktora. Vypadám asi jak hysterka, jelikož syn vypadá naprosto zdravě.

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 03.04.18 12:50

Nepálí ho žáha? Bych tipovala reflux.

hapolda
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 03.04.18 12:52

Muze mit takove priznaky z namozenych zad. Nedelal neco jineho nez obvykle, nespal treba jinde, i z jine postele by mohlo byt, od krcni patere. :think:

marka123
Kecalka 455 příspěvků 03.04.18 12:53

Paleni zahy? Zarazene prdy? Zkonzultovala bych telefonicky s detskou, jestli je treba prijit.

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 03.04.18 12:56

A co ten patek a v nedeli jedl? Po jakem jidle si zacal stezovat?

Lenka_Hal
Závislačka 3317 příspěvků 03.04.18 12:58

Presne, paleni zahy nebo zarazene vetry. U mne bylo paleni zahy treba vzdycky jen jako bolest…

Lo
Kelišová 6057 příspěvků 03.04.18 13:00

Byl přes víkend u tatínka, nevím, co tam jedl. Včera je pravda, že měl jednu čokoládku, když byly Velikonoce. Ale v pátek si mi začal stěžovat hned po probuzení a po půl hodině přestal. A vlastně, tu neděli, když jel vlakem od táty, tak prý taky po tom, co se probudil ve vlaku. A dnes taky ráno.

Ice79
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 03.04.18 13:01

Klidně zácpa. Dcera měla jednou něco podobného, když zadržela stolici.

Lo
Kelišová 6057 příspěvků 03.04.18 13:07

On prý celý na velké nebyl a včera ale už byl a dost. :nevim:

Ice79
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 03.04.18 13:44

Možná ještě podrážděný žaludek, možná jedl něco na co není zvyklý nebo se na svátky u táty přejedl… Uvařila bych mu slabý mátový čaj.

Aliik
Echt Kelišová 8199 příspěvků 03.04.18 18:24

Přesně takovéto příznaky mívám od žaludku (trpím na to) - bolest na hrudní kosti, která jde někdy i do zad nebo do zubů, plus horší dýchání. Pomahá mi hodně pít, nejlépe vlažný čaj, a nedráždivě jíst. Případně zkus i nějaká antacida (Rennie apod), podle mě je na to 5ti leté dítě staré dost, můžou to i těhule :think:

Aliik
Echt Kelišová 8199 příspěvků 03.04.18 18:27

EDIT: Tak Rennie ne, ale Gaviscon by mohl, na příbaláku je od 6ti let a pro mladší na doporučení lékaře (takže se dětem dává) ;)

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 03.04.18 18:47
@Lo píše: ..... si stěžuje na bolet v oblasti pod hrudním košem uprostřed.

Je to přímo na konci hrudní kosti nebo je to myšleno jinde v břichu? Jestli je mečík citlivý na zmáčknoutí? To by mohla být šlacha připojená k hrudní kosti a nic moc se s tím dělat nedá kromě nějakého odblokování žeber/cvičení. Druhá možnost je to, co píšou ostatní: žaludek/slinivka atd. Asi by nejdříve chtělo vyloučit ty vnitřní orgány, a pak případně zkusit nějakou fyzioterapii. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama