Bolest v 6tt

30
1.5.21 13:39

Bolest v 6tt

Dobry den jsem tu nova, ve stredu jsem byla u Dr s bolestmi v pravem podbrisku, udelala Uz ale nevidela nic jen prazdny vacek, pro jiatotu me poslala do nemocnice na uz kde me udelali dalasi UZ kdy gest. v. mel 11mm, bylo videt i telisko a embryo 2mm jenze pan doktor me docela vydesil ze by mohli jit i o delozni a zaroven i mimodelozni tehu, od te doby mam porad strach protoze citim opravdu pnuti, pichlave bolesti jen na te prave strane 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
410
1.5.21 14:04

Nevím jak uklidnit, ale prostě do toho 12
týdne je to buď a nebo. Bereš něco na udržení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 14:22

@Denča96
Voravo me picha taky, jsou to delozni vazy
To si jako mysli, ze bys mela dvojcata? Jedno tam, druhe jinde? Kdyz v deloze to videt bylo :think:

• Citovat
  • Nahlásit
30
1.5.21 14:28
@Anonymní píše:
@Denča96
Voravo me picha taky, jsou to delozni vazy
To si jako mysli, ze bys mela dvojcata? Jedno tam, druhe jinde? Kdyz v deloze to videt bylo :think:

Rikal ze uz se mu to stalo ze jedno mimi bylo v deloze a druhe mimodelozne, podle nej jsem byla 6tt. Je to sice moje druhé téhu ale tohle jsem pri prvním neměla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
1.5.21 14:29

@eileithia nene neberu, na KO jdu až 10.5. Ale asi pro svuj klid si skocim za Dr dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
1.5.21 17:46

Mě takhle děsně ve třetím těhotenství bolely/píchaly už tahle brzy děložní vazy na jedné straně. Ted jsem byla ještě dvakrát těhotná, ani jednou to nedopadlo tedy. Ale ty vazy mě táhly ještě před zmeškanou menstruací fakt fest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat