Bolest v dlani

2014
10.3.16 19:26

Bolest v dlani

Dobrý večer, ráda bych se s Vámi poradila. Už delší dobu mě píchne v dlani, když se třeba opřu plnou vahou o stůl, ale nikdy jsem to nějak neřešila. Ale dneska mě to trápilo skoro celý den, tak jsem začala dlaň zkoumat a zjistila jsem, že to vypadá, jako bych tam měla nějakou bulku nebo co to je. Když to zmáčknu, tak to bolí a navíc se mi na tom místě udělala modřina a nateklo to. Začíná mě z toho bolet i zápěstí.. Mám s tím někam jít? A kam? K obvoďákovi nebo na chirurgii? A nemáte s tím někdo zkušenost, co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
10.3.16 19:30

Mohla ti prasknout žilka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
10.3.16 19:35

No já bych s tím šla na chirurgii, obvodak s tím nic nezmuze. Tedy pokud u vas nepotrebujes doporučení na chirurgii, v tom případě nejdřív k obvodnímu. Já bych to ale raději resila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
10.3.16 19:41

@pannda Žilka mě vůbec nenapadla, to se mi nikdy nestalo.. Ale ona to není modřina jakože do modra, ale je taková šedivá, jak kdyby už tam byla dlouho, přitom tam nebyla :nevim: Jak na to máčknu, tak mám spíš pocit, jak kdybych tam měla něco píchnutýho, ale nic jsem si tam nepíchla, to vím určitě :)

@baccata Děkuji, myslím, že doporučení nepotřebuju, tak rovnou skočím na chirurgii. Jen nevím, jestli to není trapný, třeba je to jenom nějaká blbost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
10.3.16 19:57

Když už z toho bolí i zápěstí, tak bych si s tím moc nezahravala. Muze to byt něco blbeho nebo třeba jen zanicena tříska, trn… Na trapnost bych se vyprdla. Lepší běžet s blbinkou, než něco zanedbat. Na toto jsem zvědavá, co se z toho vyklube, dej rozhodne vedet. Já jsem ukončila na chirurgii s tím, ze me bolí kostrč, taky jsem se cítila dost blbe, kort, když ze začátku nemohli přijít z čeho, pripadala jsem si jako stimulant, když jsem neměla úraz, nic… Nakonec se ukázalo, ze jsem mela opravdu problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 20:13

@baccata mohla bys mi, prosím, napsat, co ti bylo? Kostrc mě bolí už dva měsíce, na rtg nic. Je to hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
10.3.16 20:15

@baccata No právě, se mi tam moc nechce, abych nevypadala, jako simulant.) Ale zítra nebo v pondělí, jak mi to vyjde v práci, tak se tam asi stavím. Když to nic nebude, tím líp :) No panejo, tak ještě že sis tam skočila a našli v čem je problém. Doufám, že už je všechno v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
10.3.16 20:41

@baccata @MadGirlNancy Tipla bych si píštěl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
10.3.16 23:12

No, ono to bylo takové zamotane, byla jsem nejdřív na neurologii, ten me předal chire s tím, ze je to abses, prestoze jsem mu říkala, ze me boli kost, ze to poznán. Na chirurgii mi abses nemohla najit, pak me poslali na sono, tam taky nic a jafurt, ze me ale bolí kost, doktorka z chirurgie ze ale asi na RTG z neurologie nic nebylo, ze ji nic nerikal, když jsem ji ale vysvetlila ze pan na neurologii byl lehce arogantní blb a nikam me neposlal ze to je abses…nakonec me poslala na RTG a tam se zjistilo, ze poslední kouset páteře (takovy ten ocasek) na pánvi mám jakoby zařazeny dovnitř místo aby plynule koncil. jenže já neměla úraz a nebyli schopni mi říct, jak se to stalo. Poslali me k dr na fyzioterapie. Tam už mi to paní dr vysvětlila z čeho to mám, nebudu rozepisovat z důvodu složitosti než ze by mi to vadilo. Zkusila me cviky to rozhybat. Nepovedlo se. Takže jsem podstoupila mobilizaci kostrče (rovnání kostičky prsty zkrz konečník -zní to hůř než to bylo). Bohužel se mi to hned vrátilo zpět a ted nevím co s tím. Bolí to dost, ale ne tolik abych šla znova. Prý to ma co docineni s malo pevnými svaly pánevního dna, který táhnou ten obratel do spravne pozice (jsem rok od porodu). Že tím jsem na mateřské tak to neresim, ale az půjdu do prace a mela bych třeba 8 hodin sedět tak fakt nevím, co budu dělat. Dřív nebyl problém při cestách sedět x hodin v buše, autě apod., ted jsem jela dvě hodiny a malém jsem brecela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
10.3.16 23:17

Omlouvam se za chyby…automatické opravy v tabletu…mimochodem, nevíte nekdo, jak je vypnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
10.3.16 23:37

@baccata Hmmm, nepříjemné. A co zkoušet dlouhodobě právě ty cviky pánevního dna? Třeba se svaly vzchopí a ocásek se srovná sám nebo po případném druhém narovnání již zůstane kde má.

Příspěvek upraven 11.03.16 v 10:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 23:43

@baccata děkuji. Mě bolí šílené ta kost nad pulkami. Co jsem si hledala na kostře lidského těla, tak je to snad spojeni mezi kostrčí a kostí křížovou. Nespadla jsem, úraz nebyl. Začínám byt zoufalá. Sedět nemůžu, 10 minut řídím do práce a nevím, jak si ulevit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4707
10.3.16 23:47
@MadGirlNancy píše:
@baccata děkuji. Mě bolí šílené ta kost nad pulkami. Co jsem si hledala na kostře lidského těla, tak je to snad spojeni mezi kostrčí a kostí křížovou. Nespadla jsem, úraz nebyl. Začínám byt zoufalá. Sedět nemůžu, 10 minut řídím do práce a nevím, jak si ulevit…

Nevím, zda by to bylo vhodné u tvých potíží, ale mně pomáhá na tu kost jemně ale pevně tlačit. Zjistila jsem náhodu, když jsem si četla v leže na břiše a dítě přišlo a sedlo si mi právě na tu kost, to byla úleva. Ale já mohu mít jiný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
413
21.3.16 23:23

@Vaal muzu se zeptat, jak si dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
12.4.16 19:07

@baccata Tak nakonec jsem k doktorovi nešla, nebyl čas a pak už to přeslo :) Teda semtam to zase vyskočí, nateče a udělá modřina, ale druhý den dobrý, tak snad to nic není :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama