Jsem neustále unavená a nemám radost ze života

3564
10.3.16 08:51

jsem neustále unavená

Ahoj holky, mám problém s tím že jsem pořád unavená. Ještě před rokem jsem lítala všude možně po akcích, spát jsem chodila klidně až v 1 ráno a to do práce vstávám v 5. Asi před půl rokem se to všechno nějak změnilo. Jsem pořád unavená, většinou kolem 10-11 večer usnu, večer už ani nikam nechodím protože se mi chce spát. Do práce se mi vstává velice špatně. Když přijdu domů z práce kolem 4 hodiny odpoledne, jsem ráda že si můžu chvilku lehnout a nic nedělat. A co teprve víkendy, ty jsem vždycky propařila až do rána, nyní si jdu v 11 lehnout protože už padám na hubu. A celkově jsem prostě taková skleslá, z ničeho nemám pořádně radost, pořád jen myslím na to že kdybych byla jako dřív, mohla jsem někam jít a užít si nějakou pořádnou akci, ale prostě přes tu únavu to nedám. Jako bych úplně ztratila radost ze života :nevim: a to mám skvělého chlapa, dobrou práci, pěkný byt…nevím co to semnou je, dřív jsem byla hrozně akční a teď vůbec, a to je mi 21, měla bych si ten život pořádně užívat a ne se zahrabat doma v posteli :cert: nevíte někdo jak se s tímhle poprat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23296
10.3.16 08:53

@juliettee zajdi si k doktorce, udela ti vysetreni z krve. Kamaradka byla taky porad unavena, nakonec ji zjistili problemy se stitnou zlazou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
10.3.16 08:55

Taky bych šla k doktorce na krev, já to měla taky, nakonec jsem měla nějaký problém s játry. Dostala jsem léky, a za 2 měsíce to bylo o něčem úplně jiném!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
10.3.16 08:55

@marfra vidíš, to mě vůbec nenapadlo, díky za tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
10.3.16 08:59

Nejsi v tom? :lol: asi potrebujes dospat to litani po nocich pred tim, nebo jarni unava, x veci hele, s doktorkou souhlasim, ale doufam ze te posle domu s Ceckem a bude ok. Nezmenila jsi svuj zivotni styl nejak razantne? Nebo nejaky problemy v rodine atd? X faktoru, ja byla workoholik a litala jsem taky vsude mozne, spanek na 5h mi stacil ale pak jsem treba mesic prospala, preslo to, na vysetreni jsem nesla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
10.3.16 09:01

@Makronka222 v tom nejsem, nebo bych aspoň neměla být, pro jistotu udělám test :lol: životní styl jsem nezměnila, spíš se mi změnil nedobrovolně kvůli té únavě. Problémy v rodině nemám, vše je vlastně v pohodě, ale je fakt že se někdy zbytečně stresuji kvůli blbinám, to tomu asi taky moc nepřidá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18883
10.3.16 09:04

U mě tohle dělá štítná žláza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
10.3.16 09:05

@juliettee A vstáváš v 5 ráno už dlouho? Já jsem na tom stejně jako ty, akorát já vím že to je tím že jsem změnila práci a vstávám ve 4 ráno a to je pro mě strašná darda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
10.3.16 09:05

No kdybys byla půl roku těhotná, tak by sis toho snad všimla. taky bych zašla na krev. může ti jednoduše jen něco chybět.

• Nahlásit
  • Citovat
3564
10.3.16 09:08

@Anikaa02 no už to budou dva roky co vstávám v 5 do práce. ve 4 bych to nedala 8o :mrgreen:
@Verun83 jo to teda doufám že bych si toho všimla :mrgreen: na tu krev si zajdu, aspoň budu vědět na čem jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
10.3.16 09:13

Ja necetla, ze uz to je pul roku, pardon, to by si bricha mozna vsimla no :mrgreen: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
10.3.16 09:17

@Makronka222 v pohodě :mrgreen: no kdo ví, abych za pár měsíců nerodila 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
10.3.16 09:23

@juliettee Tak tím to asi nebude no :D No jako taky to už ke konci týdne nedávám a chodím spát třeba v 8 :D ale tak já dojíždím hodinu busem takže se vyspím ještě v buse hodinku tam a hodinku domu :D Minule jsem byla tak vyždímaná že jsem jela málem zpátky domu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3564
10.3.16 09:38

@Anikaa02 já to mám busem tak 20 minut, to se moc nevyspím :mrgreen: i když občas se mi povede si zdřímnout…jako je mi 21, ale mám pocit že i moje babička je víc akční než já :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
10.3.16 09:39

Štítná žláza nebo i nedostatek železa. Nejdřív bych si nechala udělat ten krevní obraz a pak až pátrala dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama