Bolest v kříž a plodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucynka7
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 09:21
Bolest v kříž a plodnost

Ahoj holky, už dva roky se snažíme s přítelem o miminko, ale nejde to. Dle lékařů jsme oba absolutně zdraví. Nevím čím to už může být. :nevim:
Někdy mne když cvičím bolí v kříži a střílí to občas až do podbřišku. Mívala jsem to i v dětství. Nemůže to nějak ovlivňovat plodnost?

Byla jsem u praktické a ta řekla, že ne.
Nemáte někdo zkušenost?
Děkuji všem. :mavam:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků 06.03.18 09:29

@Lucynka7 No já měla hnutou kostrč, a taky mně doktoři nic nezjistili. Až masérka a mobilizoval mně ji fyzipterapeut. Pak jsem cvičila metodu Mojžíšové a cvičím jógu.
Klidně tam může být funkční problém a proto to nejde.

Lucynka7
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 09:31

Aha a dá se najít fyzioterapeut v Praze, který není drahý?
A kolikrát jsi musela k tomu fyzioterapeutovi?

histep
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 06.03.18 09:37

@Lucynka7 Co znamená není drahý? Dobrý fyzioterapeut, zejména pražský, nebude levný. K neschopnému nemá cenu chodit, vlastní zkušenost. Já chodím sem: http://www.bezvakurzy.cz/nabidka/

Lucynka7
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 06.03.18 09:40

Děkuji zkusím zavolat. A ke komu přesně chodíte? Je tam hodně čísel.

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků 06.03.18 10:26

@Lucynka7 No nikam nemusíš přece, je to na tobě. Já byla u MUDr Ťupy přímo na doporučení od masérky. Jednou na rovnání a jedinou na uvolnění žeber. Cenu už nvm, ale mně šlo o to, mít vše ok na otěhotnění.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama