Bolest v kříž a plodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucynka7
Povídálka 16 příspěvků 06.03.18 09:21
Bolest v kříž a plodnost

Ahoj holky, už dva roky se snažíme s přítelem o miminko, ale nejde to. Dle lékařů jsme oba absolutně zdraví. Nevím čím to už může být. :nevim:
Někdy mne když cvičím bolí v kříži a střílí to občas až do podbřišku. Mívala jsem to i v dětství. Nemůže to nějak ovlivňovat plodnost?

Byla jsem u praktické a ta řekla, že ne.
Nemáte někdo zkušenost?
Děkuji všem. :mavam:

Reakce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 06.03.18 09:29

@Lucynka7 No já měla hnutou kostrč, a taky mně doktoři nic nezjistili. Až masérka a mobilizoval mně ji fyzipterapeut. Pak jsem cvičila metodu Mojžíšové a cvičím jógu.
Klidně tam může být funkční problém a proto to nejde.

Lucynka7
Povídálka 16 příspěvků 06.03.18 09:31

Aha a dá se najít fyzioterapeut v Praze, který není drahý?
A kolikrát jsi musela k tomu fyzioterapeutovi?

histep
Závislačka 3455 příspěvků 06.03.18 09:37

@Lucynka7 Co znamená není drahý? Dobrý fyzioterapeut, zejména pražský, nebude levný. K neschopnému nemá cenu chodit, vlastní zkušenost. Já chodím sem: http://www.bezvakurzy.cz/nabidka/

Lucynka7
Povídálka 16 příspěvků 06.03.18 09:40

Děkuji zkusím zavolat. A ke komu přesně chodíte? Je tam hodně čísel.

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 06.03.18 10:26

@Lucynka7 No nikam nemusíš přece, je to na tobě. Já byla u MUDr Ťupy přímo na doporučení od masérky. Jednou na rovnání a jedinou na uvolnění žeber. Cenu už nvm, ale mně šlo o to, mít vše ok na otěhotnění.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bill Nighy: Stydím se, že jsem ještě nebyl v Praze, na Lásku nebeskou nekoukám

Ve svém prvním filmu se Bill Nighy (68) objevil již v roce 1981, celosvětově... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >