Bolest v kříži 24tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 27.07.19 11:55
Bolest v kříži 24tt

Ahoj. Dneska jsem se probudila a bolí mě v kříži. Nijak se to nestupňuje, břicho mi i přes hořčík tvrdne tak standardně, občas mám tuhé břicho hned od rána, jiný den je to lepší. Dneska mě bolí zase třísla a mám tužší břicho (předpokládám že roste děloha). Spala jsem dneska první noc s kojícím polštářem, myslíte že můžou být ty bolesti zad z toho? Nechci zas na pohotovost, za chvíli už mi tam založí vlastní návštěvní sešit 8)

Reakce:
pujda
Kecalka 273 příspěvků 27.07.19 12:41

Jsi těhotná, zvykej si. Bude to jen horší ;) Hořčík ber, pokud ale opravdu nepomáhá, domluv si u svého doktora infuze, na které bys docházela. Já brala hořčík ve velkém, pomohly až infuze. Tak se totiž vstřebá úplně nejlépe.

LucieMD
Kecalka 389 příspěvků 28.07.19 03:54

Bolest zad je spojená s těhotenstvím a je to v podstatě normální. Záda bolí každou druhou. Hlavně pokud už nějaký problém se zády máš. Aspoň tak to řekli mě. Dnes jsem v 31 tt a bolest začala někdy v 27 tt. Mám dlouhodobě problém s krční páteří, ale v těhu mě začalo bolet v kříži. Nemohla jsem už ani spát a v 28 týdnu jsem musela jít na nemocenskou :roll: doktorka mi doporučila chodit na tejpy a musím říct, že mi to opravdu pomáhá. Co mám tejpy nalepené jsem schopná v rámci možností spát :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama