Čí dítě čekám - prosím uklidněte mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terezka094
Povídálka 20 příspěvků 26.07.19 13:53
Prosím uklidnete mě

Prosím pomozte

Ahoj holky. Mám tu takové téma, o kterých jsem četla snad všude. Ale potřebuji asi nějak poradit, uklidnit.
Je mi 30 let, mám dvě děti z předchozího vztahu. Tři roky jsem s přítelem, snažili jsme se o dítě. Poslední dobrou jsme to měli hodně špatne. On má dítě z předchozího vztahu, měli jsme hodně hádek. Bývalá mu dítě půjčovat nechce, on si to vybiji na mě. pak ji dokonce psal, že ji miluje, což mi i ona radostně napřeposlala. Dusoval se, že to napsal, aby ji nějak obmekcil, ale to je už jedno. Zpět k věci. Snažili jsme se o miminko a nedařilo se. Měli jsme spoustu hádek mezi sebou až jsme se rozešli. 24.6. Jsem naposledy menstruovala. Byly. Jsme od sebe dva měsíce, a já byla u kamaráda 26.6.a a trochu jsme popíjeli a asi víte jak to dopadlo. Neměla l jsem z toho dobrý pocit, ale stálo se, stalo. No a třetího jsme se k sobě vrátili s přítelem spali jsme spolu snad každý den… 19.7. Jsem si dělala clear blue test Digital a vyšel mi pozitivní 1-2tydny. Menstruaci mám pravidelnou. K doktorce jdu 13.8. Podle mých výpočtu a ovulace to je pritelovo, ale jsem z toho psychicky v háji. Prosím co si o tom myslíte. Hlavně ne do mě prosím. Mohu si za to sama. A výčitek a bolavou duši z toho mám už dost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Ernais
Kecalka 497 příspěvků 26.07.19 13:57

Ja se spis divim, ze jsi se k nemu vratila.. :roll: nektery veci fakt nepochopim

aknadar
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 26.07.19 13:58

To ti jako tady máme říct, čí je to dítě? :roll: děvče nešťastný…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 26.07.19 13:59

Nechala bych po porodu udělat testy otcovství. Jinak tedy také nechapu ten návrat a dítě. Ale kdo chce kam

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 26.07.19 14:00

Také bych řekla, že je dítě spíše přítelovo. :nevim: Jinak MS přišla 24.6. a o dva dny později jste spala s kamarádem v době MS? :think: Není ale vyloučené, že žena v době MS nemůže otěhotnět. Těžko říct :nevim:

Jana525
Kelišová 5866 příspěvků 26.07.19 14:00

Co si myslim? Ze mas dve deti, pritel dalsi a ze ty deti by mely byt priorita.

Rozhodne si nemyslim, ze vy dva by jste meli mit dalsi dite, asi tak. Myslim, ze tahle story bude mit dalsi a dalsi pokracovani…

Terezka094
Povídálka 20 příspěvků 26.07.19 14:00
@Ernais píše:
Ja se spis divim, ze jsi se k nemu vratila.. :roll: nektery veci fakt nepochopim

No to se těžko vysvětluje. Máme toho za sebou hodně už a dost jsme si i navzájem pomohli. To by bylo na dlouho. Řekli jsme si, že to prostě zkusíme. A teď přijde tohle. Absolutně nevím co s tím dělat. Dítě chci. Neustále počítám dokola a dokola. Sice docházím k výsledku, že to je pritelovo ale jeden nikdy neví. Nikdy jsem v takové situaci nebyla. A už nikdy být ani nechci. Vím. Byli jsme od sebe. Ta nejistota je šílena a já nevím prostě co teď

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18262 příspěvků 26.07.19 14:01

Dva dny po MS jsi asi ovulovat nemohla, ale jistotu nemáš nikdy.

Proto lidé uvažují mozkem a když plánují s někým dítě, nespí s jinými lidmi bez ochrany :zed:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18262 příspěvků 26.07.19 14:03
@Terezka094 píše:
No to se těžko vysvětluje. Máme toho za sebou hodně už a dost jsme si i navzájem pomohli. To by bylo na dlouho. Řekli jsme si, že to prostě zkusíme. A teď přijde tohle. Absolutně nevím co s tím dělat. Dítě chci. Neustále počítám dokola a dokola. Sice docházím k výsledku, že to je pritelovo ale jeden nikdy neví. Nikdy jsem v takové situaci nebyla. A už nikdy být ani nechci. Vím. Byli jsme od sebe. Ta nejistota je šílena a já nevím prostě co teď

Máte velke vztahové problémy, oba děti z předchozích vztahů a ty chceš mocí mermo opět mimino. Kdo chce kam… :roll:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 26.07.19 14:04

Jo to je trest za to, ze ti ochrana nic nerika

Terezka094
Povídálka 20 příspěvků 26.07.19 14:05
@Kaci89 píše:
Jo to je trest za to, ze ti ochrana nic nerika

To máte pravdu. Mohu si za to sama.

Veverko
Kecalka 307 příspěvků 26.07.19 14:05

S kamarádem jsi spala když jsi menstruovala? - to je 2 den cyklu, nepravděpodobné na početí, otěhotnění. I podle Clear blue to vypadá na pozdější otěhotnění, nejspíše od přítele :) no tak snad to mezi vámi bude už dobré, bylo to hodně smutné.

Terezka094
Povídálka 20 příspěvků 26.07.19 14:08
@Veverko píše:
S kamarádem jsi spala když jsi menstruovala? - to je 2 den cyklu, nepravděpodobné na početí, otěhotnění. I podle Clear blue to vypadá na pozdější otěhotnění, nejspíše od přítele :) no tak snad to mezi vámi bude už dobré, bylo to hodně smutné.

Ano přesně tak. Vyčítám si, jak jsem byla pitomá. Ale pozdě brečet. Mohu si za to sama. Také si myslím i podle toho co jsem počítala. MS mám vždy pravidelně. 28 dní cyklus. Ovulaci jsem tedy podle mých výpočtu měla od 5 až osmého. Což sedí i na ten clear blue… Máte pravdu bylo to smutné, ale každý děláme chyby. Viz já. Snad to dobře dopadne. 13.teho jdu na gynekologii a uvidím co mi Dr. Řekne.

Trojlístek
Závislačka 3974 příspěvků 26.07.19 14:09

@Terezka094 ty asi chceš aby bylo dítě toho přítele. Myslím, že je to jedno. Vztah se vám znovu podělá tak jako tak. Spíš přemýšlej co se situací až budeš sama s dalším dítětem. A nebo zda bude lepší to zařídit jinak. Nejsi v pohádce, jsi v realitě. Ber zodpovědnost do hrsti. Teď není důležitá tvá duše, nýbrž rozum.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3367 příspěvků 26.07.19 14:09
@Terezka094 píše:
No to se těžko vysvětluje. Máme toho za sebou hodně už a dost jsme si i navzájem pomohli. To by bylo na dlouho. Řekli jsme si, že to prostě zkusíme. A teď přijde tohle. Absolutně nevím co s tím dělat. Dítě chci. Neustále počítám dokola a dokola. Sice docházím k výsledku, že to je pritelovo ale jeden nikdy neví. Nikdy jsem v takové situaci nebyla. A už nikdy být ani nechci. Vím. Byli jsme od sebe. Ta nejistota je šílena a já nevím prostě co teď

Prosím tě, a to s kamarádama spíš v opilosti jako běžně? A děti si měla kde? Tohle je už x tá diskuze tady na tohle téma, to je neskutečný. Dítě by mělo být spíše přítele, ale doufej, že se Tvůj „kamarád“ někde nepochlubí.

A co se týče Tvého vztahu…vážně nechápu, proč má někdo neustálou potřebu si takto komplikovat život. Máš hroznej přístup jak k sobě, tak vlastním dětem. Na Tvým místě bych s happyendem opravdu nepočítala, promiň.

Příspěvek upraven 26.07.19 v 14:10

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama