Menstruace v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 10:30
Menstruace v těhotenství ale kratší

Ahoj holky dostala jsem menstruaci o den později s tím že normálně bývá první den slabší druhy silná třetí něco mezi a čtvrtý slabá teď jí mám první dva dny hodně silnou, a třetí už nepociťuju nic, nevíte co by to mohlo být? Může to být i těhotenství? :oops: děkuju

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 26.07.19 10:31

Tal udělej test :nevim: ale nemyslím si, občasný výkyv v ms je normální

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 10:36

@Tichošlápek a muzu ho dělat hned nebo třeba až za týden? :?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 26.07.19 10:42
@Anonymní píše:
@Tichošlápek a muzu ho dělat hned nebo třeba až za týden? :?

Můžeš hned

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 26.07.19 10:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky dostala jsem menstruaci o den později s tím že normálně bývá první den slabší druhy silná třetí něco mezi a čtvrtý slabá teď jí mám první dva dny hodně silnou, a třetí už nepociťuju nic, nevíte co by to mohlo být? Může to být i těhotenství? :oops: děkuju

Nemyslím, že bys byla těhotná. Je teda trošku krvácela, ale bylo to jiné než MS. Testem nic nezkazíš, ale řekla bych, že bude negativní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 11:28

@Russet děkuju za odpověď, já krvácela více než normálně a teď takt už vůbec tak nevím:woman_shrugging_tone1: Zkusím test a uvidím

karkarka
Závislačka 4138 příspěvků 26.07.19 12:13
@Anonymní píše:
@Russet děkuju za odpověď, já krvácela více než normálně a teď takt už vůbec tak nevím:woman_shrugging_tone1: Zkusím test a uvidím

Nemyslím si že by to bylo těhotenství.

Váš příspěvek
Reklama