Čí dítě čekám - prosím uklidněte mě

Napsat příspěvek
482
26.7.19 14:52

@Kaileee Proboha a co se jim děje tak hrozného? Týrá je někdo, trápí je hlady? Pokud dobře vidím tak tady o tom nepadlo ani slovo, tady se řeší úplně něco jiného. To že se zakladatelka vyspala s kamarádem a otěhotněla to těm dětem nějak ublížilo? Já pevně věřím se že o ně zakladatelka dobře stará tak nevím co tady hned mluvíte chudáci děti, když vy vůbec do toho nevidíte.. Ale jak už jsem řekla, odsoudit člověka je jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18928
26.7.19 14:53
@joli31 píše:
@Russet mohla..Já ovuluju hned po MS a všechny 3 děti jsou z tohoto období.

Ale ona nemusí mít stejný cyklus. Zvlášť když jako na potvoru otěhotní v době, kdy spí se dvěma chlapy naostro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1745
26.7.19 14:53
@Lucie1906 píše:
@Kaileee Proboha a co se jim děje tak hrozného? Týrá je někdo, trápí je hlady? Pokud dobře vidím tak tady o tom nepadlo ani slovo, tady se řeší úplně něco jiného. To že se zakladatelka vyspala s kamarádem a otěhotněla to těm dětem nějak ublížilo? Já pevně věřím se že o ně zakladatelka dobře stará tak nevím co tady hned mluvíte chudáci děti, když vy vůbec do toho nevidíte.. Ale jak už jsem řekla, odsoudit člověka je jednoduché.

tak jako mi nepřijde normální mít dvě děti ze vztahu který mi krachl, pak je vystavovat dalšímu nefunkčnímu vztahu, k tomu se opíjet a spát s kamarádem… :mrgreen: doufám, že má aspoň dobrou práci a hodně peněz a ty děcka to nepocítí aspoň finančně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18928
26.7.19 14:54
@Lucie1906 píše:

No, přibude 4. dítě. Méně pozornosti, méně peněz. Chlap jednou nohou v rozchodu. Problémová extka. To by mohlo stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18928
26.7.19 14:55
@Kaileee píše:
tak jako mi nepřijde normální mít dvě děti ze vztahu který mi krachl, pak je vystavovat dalšímu nefunkčnímu vztahu, k tomu se opíjet a spát s kamarádem… :mrgreen: doufám, že má aspoň dobrou práci a hodně peněz a ty děcka to nepocítí aspoň finančně

Obávám se, že to bude týpek s exekucemi (z blbosti v mládí, jak jinak) a holým zadkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
26.7.19 14:55

@Russet Jasně o výběru :joy: protože ty jsi tak skvělá a dokonalá že ty jsi toho svého viděla poprvé a hned jsi věděla jaký je, a jaký bude za pár let. Ty jo tak to se máš, kdybychom všichni byli takoví jako ty, na emimino by nikdo nechodil :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.19 14:56
@Lucie1906 píše:
Holky, já se tady s Vámi nebudu hádat, vy jste tady ty dokonalé které všechno vědí nejlíp, Vám by se to přece nikdy nestalo. To že jste měly štěstí v životě a hned našly super chlapa, práci atd. ještě neznamená že takové štěstí mají všichni. Ale mě je úplně jasné že nejjednodušší je člověka hned odsoudit protože si ani zdaleka nedokážete představit být v jeho kůži. Spíš nechcete.

Hezkys to vystihla. Jinak ukazovanim a vysmivanim se pruseru jinych se ony svatymi nestanou :lol:
Každopádně, rozhodne bych o tom s kamosem nemluvila, pokud se on bude rozkecavat, vsechno poprit, a to tajemstvi si vezmi do hrobu, co jineho ted už. Pokud by neco prasklo, odneses to ty a tvoje deti a ten slet carodejnic tady je jen predvoj. Pravdepodobnost je na strane pritele, uvidis na utz, tam ti zhruba reknou stáří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2785
26.7.19 14:57
@Terezka094 píše:
Prosím pomozteAhoj holky. Mám tu takové téma, o kterých jsem četla snad všude. Ale potřebuji asi nějak poradit, uklidnit.
Je mi 30 let, mám dvě děti z předchozího vztahu. Tři roky jsem s přítelem, snažili jsme se o dítě. Poslední dobrou jsme to měli hodně špatne. On má dítě z předchozího vztahu, měli jsme hodně hádek. Bývalá mu dítě půjčovat nechce, on si to vybiji na mě. pak ji dokonce psal, že ji miluje, což mi i ona radostně napřeposlala. Dusoval se, že to napsal, aby ji nějak obmekcil, ale to je už jedno. Zpět k věci. Snažili jsme se o miminko a nedařilo se. Měli jsme spoustu hádek mezi sebou až jsme se rozešli. 24.6. Jsem naposledy menstruovala. Byly. Jsme od sebe dva měsíce, a já byla u kamaráda 26.6.a a trochu jsme popíjeli a asi víte jak to dopadlo. Neměla l jsem z toho dobrý pocit, ale stálo se, stalo. No a třetího jsme se k sobě vrátili s přítelem spali jsme spolu snad každý den… 19.7. Jsem si dělala clear blue test Digital a vyšel mi pozitivní 1-2tydny. Menstruaci mám pravidelnou. K doktorce jdu 13.8. Podle mých výpočtu a ovulace to je pritelovo, ale jsem z toho psychicky v háji. Prosím co si o tom myslíte. Hlavně ne do mě prosím. Mohu si za to sama. A výčitek a bolavou duši z toho mám už dost.

to ze jsi nezodpovedna rajda, to uz si asi uvedomujes. jen nechapu, jak te mame uklidnit? jako vyvestit z koule, ci to dite je? :nevim: :nevim: fakt myslenkove pochody nekterych lidi, jsou mi zahadou. nebo chces vedet, zda se pritel rozchodem zmenil a budete mit od ted pohadkovy vztah? jedine v cem te mohu uklidnit, tak, jak jsi tu popsala vas vztah s pritelem, tak budes za chvili zakladat diskusi, zustala jsem sama s detma, kazdy jineho tatinka, jen u toho druheho si nejsem jista, kdo je otec :nevim: :nevim: to opravdu si nejsi vedoma, ze kdyz s nekym se neustale hadas, on pise, jak miluje ex, rozejdete se… ze takovyto vztah ma uspesnou budoucnost? do toho privadis dalsi dite?… nenapadlo te se chranit? to jsi si jeho promenou tak jista? psychicky v haji jsi ted ty, ale ver, ze ve vztahu plne hadek budou psychicky v haji tve deti… takze budoucnosti zdar! :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18928
26.7.19 14:57
@Lucie1906 píše:
@Russet Jasně o výběru :joy: protože ty jsi tak skvělá a dokonalá že ty jsi toho svého viděla poprvé a hned jsi věděla jaký je, a jaký bude za pár let. Ty jo tak to se máš, kdybychom všichni byli takoví jako ty, na emimino by nikdo nechodil :grinning:

Ne, ale nebrala jsem prvního, kdo šel kolem. Používala ochranu a hlavně MOZEK. Až ti bude tolik co mně, pochopíš.

Příspěvek upraven 26.07.19 v 14:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
26.7.19 14:58
@Terezka094 píše: . Hlavně ne do mě prosím. .

Tohle jsi měla říct spíš kamarádovi :think:
Ale i tak myslím, že dítě bude spíše přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21077
26.7.19 14:58
@joli31 píše:
@Russet mohla..Já ovuluju hned po MS a všechny 3 děti jsou z tohoto období.

Řekla bych, že to není moc časté, ovulace hned po MS… :nevim:

Navíc já třeba ovulaci i poznám, takže bych tady nemusela zakládat takové dotazy…
Nevíme nikdo, který den má zakl. ovulaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21077
26.7.19 15:00
@Kačus82 píše:
Hezkys to vystihla. Jinak ukazovanim a vysmivanim se pruseru jinych se ony svatymi nestanou :lol:
Každopádně, rozhodne bych o tom s kamosem nemluvila, pokud se on bude rozkecavat, vsechno poprit, a to tajemstvi si vezmi do hrobu, co jineho ted už. Pokud by neco prasklo, odneses to ty a tvoje deti a ten slet carodejnic tady je jen predvoj. Pravdepodobnost je na strane pritele, uvidis na utz, tam ti zhruba reknou stáří.

Přesně tak…

Hlavně, opravdu to je důležité, to nikde nevykládat - kamarádky anebo ten kámoš na sex, byly by z toho drby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.19 15:01
@Kaileee píše:
dokonalá rozhodně nejsem, ale od dokonalosti k tomuhle odpadu je docela dlouhá cesta…

Kdo jsi, ze o jinych lidech mluvis jako o odpadu? Ze se nestydis, ty furie :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1361
26.7.19 15:01

Achjo..
dětí jako smetí.. a ještě přítel píše své ex, že ji miluje.. to nevypadá na stabilní zázemí pro „mimíska“
no co už.. potrat nechceš, dítě vychází spíše přítelovo, tak holt musíš zatnout zuby a celý život doufat, že on je otec.. (viz. film Operace mé dcery, že…)
já nikdy nevěřila tomu vysokému procentu dětí kukaček, co se uvádí v průzkumech a článcích, ale po diskusi na e-miminu už tomu věřím.. je to tady pořád…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2785
26.7.19 15:06
@Kačus82 píše:
Proc jsi tak zla? 8o ty a dalsi, tak uz jste se vyradily, dokazaly jste si, jak jste dokonale a ted uz byste se mohly trochu uklidnit, ne. :roll:
Jinak ja teda cumim :poblion:

@Kaileee neni zla, jen si uvedomuje realitu, nebo ty schvalujes privadet na svet deti do vztahu jako ma zakladatelka - doma neustale hadky, rozchody, o nechranenem styku nemluve… myslim, ze extka vi moc dobre, proc tam sve dite nechce poustet. ja kdybych vedela, ze me dite stravi vikend v italske domacnosti, kde se bude po sobe rvat, nadavat, tak bych taky delala problemy, ze proste toto nechci, aby me dite zazivalo. lito je mi autorcina prvniho ditete, ten v tomto musi zit… a vzhledem ke stylu zivota autorky, nemyslim si, ze by na tom financne byli dobre… do tohoto dobrovolne privadet dite je v mych ocich :poblion: a opravdu tu nebudu zakladatelku nikterak utesovat. ano, clovek dela chyby, ale pokud ma nekdo tendence vozraly lezt kamosum do postele, tak se alespon chranim! :zed:

Příspěvek upraven 26.07.19 v 15:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama