Čí dítě čekám - prosím uklidněte mě

Napsat příspěvek
320
26.7.19 19:56

Me tedy prijde divne, ze to neslo a najednou se vyspis s nekym jinym a bum, si tehotna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.19 20:01
@Filzefina píše:
Me tedy prijde divne, ze to neslo a najednou se vyspis s nekym jinym a bum, si tehotna…

To je sice pravda. Ale třeba kolik páru se snaží a vyjde jim to až po delší době.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
26.7.19 20:15
@Terezka094 píše:
To je sice pravda. Ale třeba kolik páru se snaží a vyjde jim to až po delší době.

To jo, ale byla by to teda silena nahoda… no mas nekolik moznosti… delat ze nic, jit na testy a doufat, nebo jit na potrat… bohuzel me nic jineho nenapada… jinak ja mam jednoho kamarada co zjistil po 10 letech, ze jeho syn neni jeho a musim rict, ze kdyz jsem videla tu jeho bezmoc, kdyz se to dozvedel… divim se, ze jeho byvala zena stale nazivu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
27.7.19 08:38
@Terezka094 píše:
To je sice pravda. Ale třeba kolik páru se snaží a vyjde jim to až po delší době.

Ja myslim, ze je ve finale jedno, ci to dite je.
Vzhledem k vasemu vztahu asi na definitivni rozchod drive nebo pozdeji dojde. Mas tuhle variantu vyresenou, pripoustis si i tuhle variantu? Ja mam taky dve deti a predstava, ze bych mela dalsi a zustala pak zase sama a na 3,tak bych si to sla asi hodit. Teda hlavne prvni 3 roky ditete.
Pranyrovat te nebudu :mrgreen: rozesli jste se, tak ikdybys jeste v den rozchodu spala s nekym jinym, neni to nevera (Ross a Rachel :lol: ),jak se tady tvari pulka osazenstva.
Umim si predstavit i tu situaci, kamarad chlacholi, lichoti, takova slova jsi roky neslysela, do toho alkohol…Ochranu neresim, to je holt blbost, ale s tim uz nic nenadelas.
Priteli bych klidne rekla, ze jsem v dobe vaseho rozchodu spala s jinym. Nedelam si iluze, ze on ne, ale jeho by tady nikdo nepranyroval, ikdyby mel mazdy den jinou. :roll:
Na co by, kdyby nema smysl hrat. To umime vsichni. Takze se ted zamyslet na budoucnosti. Pocitat s nejhorsim, ptz lidi se nemeni lusknutim prstu, a hlavne se snazit, aby stavajici deti nebyli na cele situaci na tom nejvic bity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
27.7.19 08:43

A btw. priste, az budes nekde psat podobne tema, ktere svolava lyncovaco komando, radeji se zeptej jinak. Jen jednoduse, zes mela styk s pritelem treba pred rozchodem/dovolenou atd. pri ms 26.6. a pak az po navratu v cervenci a ze te zajima, jestlis nemohla otehotnet uz pri te ms, kdyz vam to predtim tak dlouho neslo a najednou jo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
28.7.19 23:46

Diskuzi číst nebudu, ani soudit situaci, do které mi nic není, ale já jsem otěhotněla někdy mezi 3. až 7. dnem po skončení menstruace. Ovulace mi podle nějakého kalendáře do toho vůbec nezapadala, zjevně jsem ji měla dřív. Na výpočty raději nespoléhej :nevim:

Kolegyně zažila podobnou situaci a do porodu nevěděla koho to dítě je, ale jak se malá narodila, tak byla celá po manželovi, úplná kopie a bylo jasno :lol: spadl jí kámen ze srdce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
7.8.19 08:48

Řekla bych, že teď tuhle chvíli je to dítko je především Tvoje :-) Víc teď asi nevyřešíš.
Přeji pevný nervy a spokojené miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.19 09:44

@Terezka094 zakladatelko, jak staré máš děti? Co bývalý? Přispívá na ně? Máš něco odpracovano a nasetreno, pokud by ti současný vztah nevyšel? Co říká na těhotenství současný přítel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama