Bolest v lýtku

Anonymní
20.3.21 23:52

Bolest v lýtku

Zdravím. Mám problém a chci se zeptat jestli tu je někdo kdo má zkušenost.

Už vic Jak 14 dní mě bolí lýtko. Cítím v něm tlak a pnutí. Dnes jsem byla na pohotovosti, protože se to nedalo vydržet a, protože jsem po kovidu, tak jsem si nemohla zajít dřív. Na pohotovosti mi řekl doktor, že trombózu můžeme vyloučit, na RDG vše v pořádku. Víc jsem se nedozvěděla, protože neměl čas a měl tam akutní případ, tak jsem to chápala a vzala správu stím, že si jí doma přečtu. V ní stojí že mám jít na testy kvůli minerálům. Nechápu to, tak proto se ptám jestli..to, že mi chybí hořčík dokáže udělat takovou bolest v lýtku. Popřípadě co to může být?? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17772
21.3.21 02:19
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám problém a chci se zeptat jestli tu je někdo kdo má zkušenost.Už vic Jak 14 dní mě bolí lýtko. Cítím v něm tlak a pnutí. Dnes jsem byla na pohotovosti, protože se to nedalo vydržet a, protože jsem po kovidu, tak jsem si nemohla zajít dřív. Na pohotovosti mi řekl doktor, že trombózu můžeme vyloučit, na RDG vše v pořádku. Víc jsem se nedozvěděla, protože neměl čas a měl tam akutní případ, tak jsem to chápala a vzala správu stím, že si jí doma přečtu. V ní stojí že mám jít na testy kvůli minerálům. Nechápu to, tak proto se ptám jestli..to, že mi chybí hořčík dokáže udělat takovou bolest v lýtku. Popřípadě co to může být?? Děkuji

Ja mela po covidu priserne rozhozene mineraly. Jsem na LC uz dlouho, takze kdyz mi neco chybi, poznam to. A po covidu jsem navysila vsechno, co normalne suplmentuju. To stejne u vsech clenu rodiny. Jo a prave po covidu se mi stalo, ze jsem mela zase nocni krece v lytku, dal jsem behala (mela jsem fakt velmi mirny prubeh) a asi jsem si ten kreci namozeny sval nejak „natrhla“…jen jsem sla do kuchyne a bolest jak blazen…sesunula jsem se jak pytel brambor na zem. Stejne misto, jako kdyz jsem mela ty nocni krece.
Proste nakup nejaky ty electrolyte tablety pro sportovce a doplnuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
21.3.21 06:41

Užívej magnezium. Nedostatek způsobuje křeče. Posílají tě na minerály aby zjistili kolik čeho máš a čeho je potřeba doplnit. Ale za mě na 90% to bude magnesko. Mě to dělalo to samé, hlavně v noci v lytku, jakoby mi někdo chtěl vyrvat lýtkovy sval z nohy. Hrůza. Magnesko pomohlo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat