Bolest zad 20tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 12:26
Bolest zad 20tt

Chtela jsem se zeptat zda jste se nektera setkala s krizovymi bolestmi v tehotenstvi. Zacalo to pri nasedani do auta a chvilema to boli min a pak zase vic, to toho mi obcas trosku tvrdne brisko, ale to mi tvrdne uz od 15tt a beru na to magnesium. Mam dilema jestli s tim radeji zajet do porodky na kontrolu, zase se bojim, aby me neservali, ze zbytecne plasim, ale muz by byl rad, anych se nechala skontrolovat. 8o

Přečtěte si článek: Co pomáhá na bolest zad v těhotenství?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 22.09.18 12:44

Ano já je měla v průběhu a pak i celý porod. Pokud se ti něco nezdá, pak jeď.

rozand
Závislačka 3382 příspěvků 22.09.18 13:29

Neseřvou tě asi nikdy. Já mám tyhle bolesti celé těhotenství, ale břicho mi netvrdne.

VánočníMáma
Nováček 7 příspěvků 23.09.18 11:16

Mám to stejně, břicho ale netvrdne. Pokud na gyndě vše v pořádku, tak bych to spíš hodnotila jako fyzioterapeut, zvlášť jestli jsi drobnější… ;) Mě kolem 18 tt začaly migrény a křížové bolesti, k tomu ztuhlá šíje, na fyzioterapii pomohli :)

00verča00
Stálice 78 příspěvků 26.09.18 14:49

Jsem 33tt a ve 30tt mi začali také křížové bolesti a do toho i občas bolest v podbřišku. Budí mě to i v noci. Kamarádka má to samé a dr říkala, že je to normální a může to být i nedostatek hořčíku nebo železa.

Pokud máš možnost tak zajdi na těhotenskou masáž. Já byla dnes a můžu doporučit!:) krásně mi to uvolnilo tělo i mysl. Držím palce ať vše dobře dopadne :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >