Reklama

Co je na UTZ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 10:37
Co je na UTZ?

Nevíte prosím, co je ta druhá skvrna na UTZ? Cysta?

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 22.09.18 11:10

Nejsou to spis dvojcata? :oops: ale nevim samozrejme, zeptej se dr :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 11:23

Mám jít na kontrolu až za měsíc. Až doma jsem si všimla te druhe „skvrny“. Tohle je foceno v 6+1 tt. Na ultrazvuk šlo vidět jedno srdíčko, teď mi to ale trochu vrtá hlavou :think:

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 22.09.18 11:24
@Anonymní píše:
Mám jít na kontrolu až za měsíc. Až doma jsem si všimla te druhe „skvrny“. Tohle je foceno v 6+1 tt. Na ultrazvuk šlo vidět jedno srdíčko, teď mi to ale trochu vrtá hlavou :think:

podle me je to jen nejaka skvrna.Myslim ze dvojcata ne,zaprve by ti to doktor rekl a za druhe by to druhe bylo o hodne mensi.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 22.09.18 11:38

Dle mě je to už mimo dělohu a jedná se o střevní kličku, kterou utz chytil na podélném průřezu ;-)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 22.09.18 12:21

@Pety2 presne tak.to uz je uplne mimo delohu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:57

Tak to jste mě uklidnily :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >