Co je na UTZ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 10:37
Co je na UTZ?

Nevíte prosím, co je ta druhá skvrna na UTZ? Cysta?

Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8226 příspěvků 22.09.18 11:10

Nejsou to spis dvojcata? :oops: ale nevim samozrejme, zeptej se dr :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 11:23

Mám jít na kontrolu až za měsíc. Až doma jsem si všimla te druhe „skvrny“. Tohle je foceno v 6+1 tt. Na ultrazvuk šlo vidět jedno srdíčko, teď mi to ale trochu vrtá hlavou :think:

Ivana 85
Závislačka 3092 příspěvků 22.09.18 11:24
@Anonymní píše:
Mám jít na kontrolu až za měsíc. Až doma jsem si všimla te druhe „skvrny“. Tohle je foceno v 6+1 tt. Na ultrazvuk šlo vidět jedno srdíčko, teď mi to ale trochu vrtá hlavou :think:

podle me je to jen nejaka skvrna.Myslim ze dvojcata ne,zaprve by ti to doktor rekl a za druhe by to druhe bylo o hodne mensi.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 22.09.18 11:38

Dle mě je to už mimo dělohu a jedná se o střevní kličku, kterou utz chytil na podélném průřezu ;-)

karkarka
Závislačka 2872 příspěvků 22.09.18 12:21

@Pety2 presne tak.to uz je uplne mimo delohu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 17:57

Tak to jste mě uklidnily :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >