Stoupající HCG?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 09:48
stoupající HCG?

Ahoj chtěla bych poradit jestli některá z Vás už to také tak měla… Dne 9.9 jsem si udělala TT protože jsem měla zpoždění už 5 den na testu byla krásná čárka a tak v pondělí 10.9.jsem šla ke svému gynekologovi kde mi odebral krev, druhý den jsem si volala na výsledek, ten byl 100 jednotek takže brán jako pozitivní, ale na začátku,.Přes­těhovali jsme se a já musela změnit doktora, dne 20.9. jsem navštívila doktora seznámila jo se vším a odebral mi krev a druhý den jsem si volala na výsledek, ten byl pouze 340 jednotek. Říkal mi že je to málo za 10 dní ale že jestli se cítím dobře mám přijít v pondělí na kontrolní odběr a ultrazvuk.Jsem z toho už nešťastná. Děkuji za veškeré reakce Zdeňka ☺️

Příspěvek upraven 29.09.18 v 15:50

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6121 příspěvků 22.09.18 09:59

Nezbývá než počkat do toho pondělí, to už by mělo být i něco vidět na ultrazvuku, mě takle pomalu hcg rostlo když to neprospívalo a nakonec těhotenství samo odešlo :(

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 10:03
@Kriss Tina píše:
Nezbývá než počkat do toho pondělí, to už by mělo být i něco vidět na ultrazvuku, mě takle pomalu hcg rostlo když to neprospívalo a nakonec těhotenství samo odešlo :(

@Kriss Tina právě podle ms bych měla už být 6+5 ,a to už je docela dost máme strach z mimoděložní­ho ????

karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 22.09.18 10:38

Prosperující těhotenství to bohužel není.pri tak malem hcg neni mozne ani videt,jestli je to v deloze,nebo mimo.lekar by te mel hlidat.

tumpach
Kelišová 6410 příspěvků 22.09.18 10:38

no vypadá, to že těhotenství neprosperuje, bohuužel, někdy to tak bývá, přála bych ti jen to dobré, ale HCG je strááášně nízké,
mimoděložní to spíš nnee

ugluk
Hvězda diskuse 43624 příspěvků 22.09.18 11:05

Při takhle pomalu stoupajícím hCG buď jen neprosperující a odejde samo, nebo to mimoděložní. je dobře, že tě bude sledovat.

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 15:19

Děkuju všem,uvidím co mi v pondělí řekne.Ale myslím že to dobré nebude :(

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 29.09.18 15:54
Začala jsem krvácet

Ahoj tak včera jsem začala krvácet, jela jsem do nemocnice,udělali mi vyšetření a ultrazvuk, doktorka mi řekla že to je potrat a že si mě tu nechají a že by bylo dobré jít na vyčištění.Tak jsem dnes byla na zákroku,nic mě nebolí jen ztráta po dlouhé době očekávaného štěstí :( Jen ještě nevím v jakém týdnu jsem byla podle HCG to neodpovídalo poslední ms.Tak chci zeptat teď jsem v tom šestinedělí? A po jaké době se můžu začít zase snažit o miminko? :srdce:

hopsalka
Stálice 94 příspěvků 13.11.18 09:56
@Zdeňka 27 píše:
Ahoj tak včera jsem začala krvácet, jela jsem do nemocnice,udělali mi vyšetření a ultrazvuk, doktorka mi řekla že to je potrat a že si mě tu nechají a že by bylo dobré jít na vyčištění.Tak jsem dnes byla na zákroku,nic mě nebolí jen ztráta po dlouhé době očekávaného štěstí :( Jen ještě nevím v jakém týdnu jsem byla podle HCG to neodpovídalo poslední ms.Tak chci zeptat teď jsem v tom šestinedělí? A po jaké době se můžu začít zase snažit o miminko? :srdce:

dle názorů lékaře, ale obecně se doporučuje tři MS

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >