Reklama

Stoupající HCG?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 09:48
stoupající HCG?

Ahoj chtěla bych poradit jestli některá z Vás už to také tak měla… Dne 9.9 jsem si udělala TT protože jsem měla zpoždění už 5 den na testu byla krásná čárka a tak v pondělí 10.9.jsem šla ke svému gynekologovi kde mi odebral krev, druhý den jsem si volala na výsledek, ten byl 100 jednotek takže brán jako pozitivní, ale na začátku,.Přes­těhovali jsme se a já musela změnit doktora, dne 20.9. jsem navštívila doktora seznámila jo se vším a odebral mi krev a druhý den jsem si volala na výsledek, ten byl pouze 340 jednotek. Říkal mi že je to málo za 10 dní ale že jestli se cítím dobře mám přijít v pondělí na kontrolní odběr a ultrazvuk.Jsem z toho už nešťastná. Děkuji za veškeré reakce Zdeňka ☺️

Příspěvek upraven 29.09.18 v 15:50

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4931 příspěvků 22.09.18 09:59

Nezbývá než počkat do toho pondělí, to už by mělo být i něco vidět na ultrazvuku, mě takle pomalu hcg rostlo když to neprospívalo a nakonec těhotenství samo odešlo :(

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 10:03
@Kriss Tina píše:
Nezbývá než počkat do toho pondělí, to už by mělo být i něco vidět na ultrazvuku, mě takle pomalu hcg rostlo když to neprospívalo a nakonec těhotenství samo odešlo :(

@Kriss Tina právě podle ms bych měla už být 6+5 ,a to už je docela dost máme strach z mimoděložní­ho ????

karkarka
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků 22.09.18 10:38

Prosperující těhotenství to bohužel není.pri tak malem hcg neni mozne ani videt,jestli je to v deloze,nebo mimo.lekar by te mel hlidat.

tumpach
Kelišová 5862 příspěvků 22.09.18 10:38

no vypadá, to že těhotenství neprosperuje, bohuužel, někdy to tak bývá, přála bych ti jen to dobré, ale HCG je strááášně nízké,
mimoděložní to spíš nnee

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42548 příspěvků 22.09.18 11:05

Při takhle pomalu stoupajícím hCG buď jen neprosperující a odejde samo, nebo to mimoděložní. je dobře, že tě bude sledovat.

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 22.09.18 15:19

Děkuju všem,uvidím co mi v pondělí řekne.Ale myslím že to dobré nebude :(

Zdeňka 27
Nováček 7 příspěvků 29.09.18 15:54
Začala jsem krvácet

Ahoj tak včera jsem začala krvácet, jela jsem do nemocnice,udělali mi vyšetření a ultrazvuk, doktorka mi řekla že to je potrat a že si mě tu nechají a že by bylo dobré jít na vyčištění.Tak jsem dnes byla na zákroku,nic mě nebolí jen ztráta po dlouhé době očekávaného štěstí :( Jen ještě nevím v jakém týdnu jsem byla podle HCG to neodpovídalo poslední ms.Tak chci zeptat teď jsem v tom šestinedělí? A po jaké době se můžu začít zase snažit o miminko? :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >