Reklama

Bez menstruace a těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 11:00
Bez ms a těhotná ?

Ahoj,
Mám problém beru 5.let antikoncepci Verezanu pravidelně.
Od února mi začalo špatné vztahové období, hodně stresu a tak jsem začala zapomínat.
Menstruace prisla vždy včas.
Pak se situace uklidnila, měla jsem i mockrát pohlavní styk aniž bych si vzala prášek.
Teď je to prosím tři týdny co jsem ms nedostala. A na gyndě mi doktorka udělala akorát ultrazvuk a řekla ze zatím těhotná nejsem a že nesmím vynechávat antikoncepci, že mám jet dal jakoby se nic nestalo. Když jsem ji řekla že mi to nepřijde normální ze to musí mít nějaké vysvětlení ( bolest v podbrisku, hlavy, nechuť a naladovost) tak mi řekla ze ne a kdybych byla náhodou těhotná ze mám do 3. Měsíců těhotenství užívat nadále antikoncepci. A udělat si další těhotenský test po 7-14 dnů.
Jsem z toho nějaká zničena popravdě vůbec nevím co dělat.

Reklama

Reakce:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 21.09.18 11:11

Buď ji vysad úplně nebo začni ji brát, tak jak se má 1× denně + pauza. Tvoje tělo je zmatené, není nic neobvyklého.. Jednou prasky jo pak zas ne.. Máš rozhozene hormony.

skorotehotna
Kecalka 187 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 11:13

Dělej to co Ti řekla doktorka :D Co jinýho bys měla dělat? Nebo se fakt chceš vykašlat na to, co ti řkela doktorka a řídit se radou cizí osoby na internetu?

Keshi
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 24.09.18 23:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mám problém beru 5.let antikoncepci Verezanu pravidelně.
Od února mi začalo špatné vztahové období, hodně stresu a tak jsem začala zapomínat.
Menstruace prisla vždy včas.
Pak se situace uklidnila, měla jsem i mockrát pohlavní styk aniž bych si vzala prášek.
Teď je to prosím tři týdny co jsem ms nedostala. A na gyndě mi doktorka udělala akorát ultrazvuk a řekla ze zatím těhotná nejsem a že nesmím vynechávat antikoncepci, že mám jet dal jakoby se nic nestalo. Když jsem ji řekla že mi to nepřijde normální ze to musí mít nějaké vysvětlení ( bolest v podbrisku, hlavy, nechuť a naladovost) tak mi řekla ze ne a kdybych byla náhodou těhotná ze mám do 3. Měsíců těhotenství užívat nadále antikoncepci. A udělat si další těhotenský test po 7-14 dnů.
Jsem z toho nějaká zničena popravdě vůbec nevím co dělat.

Zřejmě máš rozhozený organismus z těch hormonálních výkyvů. Z tvého příspěvku nevím, jestli se snažíte o dítě, nebo jsi jen braní antikoncepce „flákala“. :lol: Nemyslím to nijak zle, ale bez toho ti nemůžeme moc poradit. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 12:22

@Keshi
Ahoj tak jsem čekala a čekala udělala si ještě par testu a už je to 34. Dni bez ms a už po druhé jsem ji nedostala , doktorka mi řekla ze těhotná nejsem a ze mám čekat až se dostaví nebo mi pichne vyvolavacku. Moje tělo ale ví ze mám dostat ms a i se tak chová pupinky naladovost a bolesti .
No úplně se nesnazime ale když se to stane proč ne

Keshi
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 30.09.18 23:22
@Anonymní píše:
@Keshi
Ahoj tak jsem čekala a čekala udělala si ještě par testu a už je to 34. Dni bez ms a už po druhé jsem ji nedostala , doktorka mi řekla ze těhotná nejsem a ze mám čekat až se dostaví nebo mi pichne vyvolavacku. Moje tělo ale ví ze mám dostat ms a i se tak chová pupinky naladovost a bolesti .
No úplně se nesnazime ale když se to stane proč ne

Tak pokud už tomu chcete nechat volný průběh, tak se zkusit vyčistit. Nějakou detoxikační kůrou, dopřát si hodně vitamínů v přírodní formě a zkusit srovnat cyklus např. tinkturou z jeřábu.
Pokud chceš nadále užívat antikoncepci, zajdi na vyvolávačku a pak začni znovu užívat tabletky s novým cyklem. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >