Hamilton včera v poledne a nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 21.09.18 07:14
Hamilton včera v poledne a nic

Ahoj holky, včera mi udělali Hamilton v poledne. Jsem na dva prsty a hlavička naléhá. Hned potom mi odesla zátka a spinim, ale jinak nic. Je ještě nějaká šance, že by mi mohl zabrat teprve dnes? Měla to tak některá?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 21.09.18 07:19

Šance je tu vždycky,ale jde o to, že co tělo to jiná reakce.Nejde bohužel říct " jo odpoledne to na Tebe přijde ".
Mě Hamilton třeba vůbec nezabral.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 21.09.18 07:26

@Jannys to já chápu, že to nejde říct. Spíš osobní zkušenost, jestli někomu zabral az druhý den. Mám okolo sebe jen známe, kterým zabral už za pár hodin :) Tak jen jestli mam ještě marně doufat :mrgreen:

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 21.09.18 07:34

Ja mela dokonce dva a nepomohlo to.

Qadra
Stálice 94 příspěvků 21.09.18 07:47

Já také dva a nic se nestalo…

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 21.09.18 07:56

@Meggynka to je fakt individuální… mám okolo sebe taky známé co po Hamiltonu pár hodin na to měli porod.
A taky jako jaaaa :mrgreen: kterým neudělal vůbec nic.

Andymo
Kecalka 149 příspěvků 21.09.18 07:59

Ahoj, v klidu, u prvniho zabral druhy den odpo, u druhyho az za dva dny. Hodne stesti 8)

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 21.09.18 08:21

@Andymo Děkuji, to mi dodalo naději :)

Festa
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 21.09.18 08:32

Po Hamiltonu jsem porodila cca za 48 hodin. Ale doktorka sama rikala, ze je to tak pdesat na padesat, ze spusti porod.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 21.09.18 08:37

Měla jsem úplně stejný nález a následný odchod hlenove zatky, spineni… to vše ve čtvrtek, malý se narodil v pondělí :lol: takže u mě to porod nevyvolalo…

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 21.09.18 08:41

U první hamilton ve střehu a porod v pátek ráno a u druhého sem chodila ještě 14 dni :nevim: hoď se do pohody ono to přijde :mavam:

adri26
Kecalka 441 příspěvků 21.09.18 08:44

Já Hamilton v pondělí dopoledne, večer hlenová zátka, v noci slabé kontrakce, od 12 poledne už po 7-10 min, večer o půl 10 příjem,kon­trkakce po 2-3 minutách, malý vylezl ve středu ráno… ;)

vertunka
Závislačka 4716 příspěvků 21.09.18 08:49

Je to dlouhy co? Já to chapu, ale neboj, ono to jednou přijde.
Já měla taky dva hmaty, jeden v pátek, druhej v pondělí a porodila jsem až ve čtvrtek.

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 21.09.18 08:50

Mně Hamilton zabral po týdnu ;) také jsem byla otevřená na dva prsty, tak jsem furt chodila do schodů a snažila se už porodit. Nakonec jsem si rekla, ze na to kašlu na termín porodu a 40+2 byla na světě ;)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 21.09.18 08:59

@Meggynka Mě ho dělali včera dopoledne, celý den dost silné bolesti, až jsem z toho byla celkem v šoku, na večer odešla zátka. Po půl noci se to uklidnilo a teď od rána občasné bolesti, spíš tlaky do spodku. U mě ale hlava nenaléhá, otevřená na jeden prst :nevim: Ségře ho dělali v úterý a ve čtvrtek rodila, taky říkal, že jí to první den bolelo, pak nic a pak se to rozjelo. Kamarádce ho dělali u obou dětí a ani u jednoho nezabralo :nevim: Můsíme se nechat překvapit, nejlépe asi na to nemyslet, což moc nejde že :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >