Reklama

OZP a proplacení prvotrimestrálního screeningu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:27
OZP a proplacení prvotrimestrálního screeningu

Máte někdo zkušenost z OZP a proplacení prvotrimestrálního screeningu? Sestřička mi dala doklad o zaplacení a že něco málo mi pojišťovna vrátí. Na webových stránkách pojišťovny psali hlavně o nějaké VITAKARTĚ ale já nic takového nemám. A cesta na jejich pobočku mi zabere min 2 hodiny.Jde to i třeba vyřešit poštou? nebo emailem? Děkuji za odpovědi ????

Reklama

Reakce:

Micaella22
Kecalka 270 příspěvků 20.09.18 17:32

Cinkni jim. Linky maj vetsinou do 18:00. Najdes na webu

luci.no
Kecalka 339 příspěvků 20.09.18 17:49

Mě vraceli 1000,–. Máš přihlašovací údaje do jejich systému (Vitakarta)?

anoli30
Generální žvanilka 23857 příspěvků 20.09.18 17:56

Vitakartu si uděláš přes internet nikam chodit nemusíš. A pak vyřizuješ všechno přes ni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >