Reklama

Nutkání na wc v 39tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka_03
Kecalka 323 příspěvků 20.09.18 16:10
Nutkani na wc v 39tt

Maminy jdu s dotazem…snad to popisu dobre. vcera jsem byla 6× na wc a z toho 4× planypoplach ze potrebuju vykonat velkou potrebu. dneska to same. zacinam dnes 39tt. obcas me i zaboli bricho.tak se ptam co to muze byt. jedno diteuz mam (6let) ale toho jsem porodila brzo ve 35tt. takze tedko je to takejine. dekuji za odpovedi

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 20.09.18 16:14

Podle mě se schyluje k porodu. Pokud by ty „potřeby“ začaly být pravidelné, stejně jako ty bolesti břicha, zajela bych radši do porodnice. Zkontrolují tě a uvidíš co bude.

maminka_03
Kecalka 323 příspěvků 20.09.18 16:20

@Murka dneska zatim tak 3×.zitra jdu poprve do nemocnice do poradny tak se tam teda optam.protoze to neni normalni ze.ale s tim jsem se potkala poprve.u syna jsem mela tlaky ve spodku aunikala hned plodovka.ted to bude jine pac co mi dr.naposledy ve 37tt rikal tak mala jeste nebyla otocena.tak toho se taky bojim

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >