Reklama

V těhotenství na vše sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 10:01
V těhotenství na vše sama

Ahoj holky. Omlouvám se za anonym, ale je to hodně citlivé téma. Chci se zeptat na váš názor a taky si tak trochu postěžovat. :think: Su na nemocenské a kamarádky v práci, takže moc nemám komu. :( Moje situace - su teď v 8. Měsíci, takže už to mám za pár. Jen mě hrozně mrzí, že su na vše úplně sama. Teď jsme se stěhovali do pronájmu, už co se týče hledání bytu jsem vše řešila sama, přítel nezařídil jedinou prohlídku, přistoupil k tomu tak, že já projedu všechny inzeráty, vše obvolám, zařídím, zorganizuju a on se jen velmi neochotně dostaví na prohlídku. Hledali jsme dlouho, ale nakonec našli. Co se týče stěhování, vše bylo na mě - balení, úklid, vybalování, zařizování, přítel bych nepříjemný už jen kvůli tomu, že to musí převézt (jediná jeho činnost a to jsem ještě lehčí věci tahala sama, na rizikovým) a to nemluvím o tom, že jsme byt přebrali v šíleném stavu (špína a hnus všude, týden jsem tu celée dny uklízela a kychala z chemie, plazila se po zemi, lezla po štaflích). Vše je tu na heslo, zůstávají nám úchytky na skříních v ruce, sprcha skoro neteče, dvířka nedoviraji a spousta dalších věcí a přítel prostě nic neřeší. Přijde z práce a buď si sedne k televizi a mobilu, nebo jde do hospody. Vybavičku řeším celou sama, jediné co, tak se mnou jel pro kočárek, protože jsme ho vezli celkem z daleka, ale výběr byl opět na mě. Když jsem se ho zeptala, jestli se mu líbí, řekl, že nevi.. Jinak ostatní jsem zařídila i zaplatila já (já na nemocenské, on má čtyřnásobný plat). Teď tu celé dny ještě dozařizuji, uklízím, připravuju věci pro malou a on večer přijde a není schopný ani odnést krabice do kontejneru (už je jich tu asi 20, většinu objednávám na netu). Přijde vám takové chování normální? Už su z toho fakt zoufalá. Samozřejmě mu to říkám neustále, ale on na to absolutně nereaguje a cokoli mu řeknu, ignoruje. Já už fakt nemám sílu. Mám do porodu 7 týdnů a těšila jsem se, že poslední 4 týdny dám konečně nohy na stůl, tady bude vše hotové a já si užiju ještě chvíli klidu a pohody v bytě, kde vše funguje. Ale takhle to vypadá tak, že se spousta věcí bude řešit ještě po porodu. :,( To jsem chtěla mít klid vyloženě jen pro sebe a malou a ne tu ještě spravovat byt a žít v provizoriu. Omlouvám se za román, potřebovala jsem se hlavně vypovídat :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 10:10

No, co na to napsat, přítel je podle popisu sobec a na zabití a počítej s tím, že i na dítě budeš sama. Na druhou stranu, na zabití jsi i ty, podle toho co všechno zvládáš doma bys klidně mohla chodit do práce…

Ju21na
Kecalka 116 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 10:12

No, až se budeš muset starat o malou a přítel doma nehne ani prstem, to bude teprve mazec :zed: Co na to říct … že by špatný výběr pertnera? :nevim: Dle mě je to lenoch a sobec.

Aaajik
Nováček 9 příspěvků 20.09.18 10:12
@j.a.n.i1 píše:
No, co na to napsat, přítel je podle popisu sobec a na zabití a počítej s tím, že i na dítě budeš sama. Na druhou stranu, na zabití jsi i ty, podle toho co všechno zvládáš doma bys klidně mohla chodit do práce…

Před měsícem mi skončila smlouva..

lachtanice86
Kelišová 6050 příspěvků 20.09.18 10:12

Ten byt jste si vybrali, tak jste asi věděli že vše není úplně top. A nebo jste měli vybrat jiný byt. Já mám do porodu 9tydnu a teď jsme dodelali rekonstrukci bytového jádra a na mě bylo balení, vyklizeni, příprava, teď úklid, vybalení, okna, malování ve všech pokojích, příprava pokojíčku, budeme pokládat i koberec. Nemluvim o tom ze nemam vyprano vubec nic, vetsinu ani jeste nemam nakoupenou. Většinu dělám sama, chlap děla prace jako dveře ktere tam dával, minerální podhledy a k tomu ještě chodím do práce. Takže tolik času nemám kolik bych na to chtěla a tak to dělám do noci. Obcas padam na hubu. Ale nenapadlo by mi si stěžovat. Dělám to pro nás a naše bydlení.

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 20.09.18 10:14

Ne nepřijde mit to normální. Nesnáším tyto typy chlapů. Ale předpokládám, že byl takový i dřív. Nebo ti snad dřív se vším pomáhal, byl gentleman co tě nenechal tahat těžké věci, zařizoval věci kolem domácnosti, nečuměl do mobilu, nechodil do hospody a o finance a náklady jste se dělili…Asi ne, co? Proč jen ty ženské pořád čekají, že se chlap těhotenstvím změní k lepšímu?
Pokud ho upozorňuješ a požaduješ pomoc a on je stejně k hluchý, tak to budeš prostě muset trpět nebo žít sama. Chlap se jen tak nezmění.
Přeji co nejvíc pohodové poslední týdny těhotenství a porod :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 10:16
@berusa.m píše:
Ne nepřijde mit to normální. Nesnáším tyto typy chlapů. Ale předpokládám, že byl takový i dřív. Nebo ti snad dřív se vším pomáhal, byl gentleman co tě nenechal tahat těžké věci, zařizoval věci kolem domácnosti, nečuměl do mobilu, nechodil do hospody a o finance a náklady jste se dělili…Asi ne, co? Proč jen ty ženské pořád čekají, že se chlap těhotenstvím změní k lepšímu?
Pokud ho upozorňuješ a požaduješ pomoc a on je stejně k hluchý, tak to budeš prostě muset trpět nebo žít sama. Chlap se jen tak nezmění.
Přeji co nejvíc pohodové poslední týdny těhotenství a porod :kytka:

Dřív rozhodně nebyl dokonalý, ale doma mi i s něčím pomohl, spravil vše, co bylo potřeba a celkově se choval úplně jinak. Poslední dobou je to větší a větší sobec.. :(

stinga
Závislačka 3765 příspěvků 7 inzerátů 20.09.18 10:18

@lachtanice86 ale vy na tom makáte oba, to je ten rozdíl, zakladatelka maká a snaží se a její přítel čučí do počítače a je mu vše jedno

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 10:19
@Aaajik píše:
Před měsícem mi skončila smlouva..

Což ale není důvod pro neschopenku…

Denisa56
Kelišová 5980 příspěvků 20.09.18 10:19

Na opravy v bytě si objednej hodinového manžela, na úklid firmu, dělají i jednorázové generální úklidy. Vyřeš s manželem finance, ať netáhneš všechno sama. A bohužel, smiř se s tím, že ho moc nezměníš a asi se z něj nesstane chápavý, vnímavý a citlivý partner. Podle všeho je línej jak veš. Tak se zařiď jinak, na co jde, si zjednej služby, ona ať je platí, když není schopnej hejbnout zadelí. A jestli nepřistoupí ani na tohle, tak pak se naskýtá otázka, k čemu ti vlastně takovej chlap je? Abys mu prala, vařila, vytvářela zázemí aby on mohl přijít, uvelebit se a mít pohodlnej život?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 10:19
@lachtanice86 píše:
Ten byt jste si vybrali, tak jste asi věděli že vše není úplně top. A nebo jste měli vybrat jiný byt. Já mám do porodu 9tydnu a teď jsme dodelali rekonstrukci bytového jádra a na mě bylo balení, vyklizeni, příprava, teď úklid, vybalení, okna, malování ve všech pokojích, příprava pokojíčku, budeme pokládat i koberec. Nemluvim o tom ze nemam vyprano vubec nic, vetsinu ani jeste nemam nakoupenou. Většinu dělám sama, chlap děla prace jako dveře ktere tam dával, minerální podhledy a k tomu ještě chodím do práce. Takže tolik času nemám kolik bych na to chtěla a tak to dělám do noci. Obcas padam na hubu. Ale nenapadlo by mi si stěžovat. Dělám to pro nás a naše bydlení.

Přeci jen, když su na prohlídce 5 minut, tak opravdu neotevřu všechny skříně, nepoustim sprchu, nezaviram dvířka, jestli fungují.. to prostě nejde, hlavně když ta prohlídka je za účasti současných nájemníků, takže to opravdu musí být fofr.. tvůj partner dle popisu v tom bytě alespoň něco dělá, můj ne.. :? Tady dělám sama všechno.

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 20.09.18 10:19
@Anonymní píše:
Dřív rozhodně nebyl dokonalý, ale doma mi i s něčím pomohl, spravil vše, co bylo potřeba a celkově se choval úplně jinak. Poslední dobou je to větší a větší sobec.. :(

Tak možná jsi to dřív neviděla, protože jsi ho tolik nepotřebovala. Každopádně být tebou, začnu s ním řešit zavčasu i tu finanční stránku. Proč bys měla platit všechno pro dítě ty z nemocenské, když on má slušný plat? Ať nedopadneš jako některé tady, co si musí od vlastního manžela půjčovat peníze na boty pro děti.

stinga
Závislačka 3765 příspěvků 7 inzerátů 20.09.18 10:20
@Anonymní píše:
Dřív rozhodně nebyl dokonalý, ale doma mi i s něčím pomohl, spravil vše, co bylo potřeba a celkově se choval úplně jinak. Poslední dobou je to větší a větší sobec.. :(

to bude už jen a jen horší, buď se s tím smíříš nebo …

Bubla_Bučková
Závislačka 3457 příspěvků 20.09.18 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Omlouvám se za anonym, ale je to hodně citlivé téma. Chci se zeptat na váš názor a taky si tak trochu postěžovat. :think: Su na nemocenské a kamarádky v práci, takže moc nemám komu. :( Moje situace - su teď v 8. Měsíci, takže už to mám za pár. Jen mě hrozně mrzí, že su na vše úplně sama. Teď jsme se stěhovali do pronájmu, už co se týče hledání bytu jsem vše řešila sama, přítel nezařídil jedinou prohlídku, přistoupil k tomu tak, že já projedu všechny inzeráty, vše obvolám, zařídím, zorganizuju a on se jen velmi neochotně dostaví na prohlídku. Hledali jsme dlouho, ale nakonec našli. Co se týče stěhování, vše bylo na mě - balení, úklid, vybalování, zařizování, přítel bych nepříjemný už jen kvůli tomu, že to musí převézt (jediná jeho činnost a to jsem ještě lehčí věci tahala sama, na rizikovým) a to nemluvím o tom, že jsme byt přebrali v šíleném stavu (špína a hnus všude, týden jsem tu celée dny uklízela a kychala z chemie, plazila se po zemi, lezla po štaflích). Vše je tu na heslo, zůstávají nám úchytky na skříních v ruce, sprcha skoro neteče, dvířka nedoviraji a spousta dalších věcí a přítel prostě nic neřeší. Přijde z práce a buď si sedne k televizi a mobilu, nebo jde do hospody. Vybavičku řeším celou sama, jediné co, tak se mnou jel pro kočárek, protože jsme ho vezli celkem z daleka, ale výběr byl opět na mě. Když jsem se ho zeptala, jestli se mu líbí, řekl, že nevi.. Jinak ostatní jsem zařídila i zaplatila já (já na nemocenské, on má čtyřnásobný plat). Teď tu celé dny ještě dozařizuji, uklízím, připravuju věci pro malou a on večer přijde a není schopný ani odnést krabice do kontejneru (už je jich tu asi 20, většinu objednávám na netu). Přijde vám takové chování normální? Už su z toho fakt zoufalá. Samozřejmě mu to říkám neustále, ale on na to absolutně nereaguje a cokoli mu řeknu, ignoruje. Já už fakt nemám sílu. Mám do porodu 7 týdnů a těšila jsem se, že poslední 4 týdny dám konečně nohy na stůl, tady bude vše hotové a já si užiju ještě chvíli klidu a pohody v bytě, kde vše funguje. Ale takhle to vypadá tak, že se spousta věcí bude řešit ještě po porodu. :,( To jsem chtěla mít klid vyloženě jen pro sebe a malou a ne tu ještě spravovat byt a žít v provizoriu. Omlouvám se za román, potřebovala jsem se hlavně vypovídat :(

Jo je to hrozný… Nezbývá než „gratulovat“ k výběru manž… teda spolubydlícího , se kterým čekáš dítě :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 10:21
@j.a.n.i1 píše:
Což ale není důvod pro neschopenku…

Tvrdnutí břicha 40× denně a zkrácený čípek od 16tt ;) břicho jako beton mám teď nonstop, ale někdo to udělat musí. Jen čekám, kdy se mi spusti porod, ale kdybych to všechno nedělala, ještě ani nemáme kde bydlet..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >