Reklama

Škodolibé embryo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:31
Škodolibé embryo

Jenom tak pro zasmání 8). Už šest měsíců se s manželem snažíme o další dítko, hlídám cyklus, dělám ovulační testy a nic. Tenhle měsíc jel manžel v době ovulace na služební cestu, tak jsem se na to vykašlala. Ještě jsem si na tenhle pátek domluvila hospodu s kámošema, se kterými se vidím tak jednou za půl roku a taaak jsem se těšila, že se zleju. A co ráno nevidím na testu? Dálnici jak Brno :lol:.
Fakt si nestěžuju, jsme moc rádi, ale je vůbec možné aby to byla náhoda? Nebo mi to ten budoucí prcek dělá naschvál? :lol:
A btw spermie opravdu přežijí v pochvě týden i déle 8o

Reklama

Reakce:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 17:40

Gratulace :kytka: … asi to bude filuta :mrgreen: :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21157 příspěvků 20.09.18 17:40
@Anonymní píše:
Jenom tak pro zasmání 8). Už šest měsíců se s manželem snažíme o další dítko, hlídám cyklus, dělám ovulační testy a nic. Tenhle měsíc jel manžel v době ovulace na služební cestu, tak jsem se na to vykašlala. Ještě jsem si na tenhle pátek domluvila hospodu s kámošema, se kterými se vidím tak jednou za půl roku a taaak jsem se těšila, že se zleju. A co ráno nevidím na testu? Dálnici jak Brno :lol:.
Fakt si nestěžuju, jsme moc rádi, ale je vůbec možné aby to byla náhoda? Nebo mi to ten budoucí prcek dělá naschvál? :lol:
A btw spermie opravdu přežijí v pochvě týden i déle 8o

Jasný signál: teď končí sranda, matko! :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:42

@Bábrdl Jojo. „Ještě ani nejsem na světě, ale nemyslete si, že si něco budete plánovat podle sebe!!!“ :lol:

flicek18
Kecalka 171 příspěvků 20.09.18 17:46

To je hezký, tak to gratuluji. :srdce: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:49

@Petrusska007 @flicek18 Díky :mavam:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 20.09.18 18:05

Gratuluji… casto ty veci prichazeji kdyz je nejmene cekame ))

karkarka
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 20.09.18 18:38

A nemuzes byt tehotna uz z predchoziho cyklu? V caru rikali,z spermie vydrzi cekat max pet dni.urcite ne dyl nez tyden.

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 20.09.18 18:53

@karkarka To si myslím že ne, minulý měsíc jsem měla normálně menzes i jsem si dělala test. A upřímně si přesně nepamatuju kdy jsem měla před 3 týdny sex :lol: . Možná to bylo " jenom" pět dní před ovulací, i když mám dojem, že to bylo déle.

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 20.09.18 18:54

Ha, a už nejsem anonym…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 20.09.18 18:57

@Mala.ještěrka jestli pet dni pred ovulaci,tak to je jasný :kytka:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 19:01

Krasny, gratuluju :lol: :kytka:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 20.09.18 19:05

:potlesk: gratuluji.. Já za těch 16 měsíců snažení měla takových situaci kdy jsem si říkala a ted mi to naschvál udělá, kdy bych spíš potřebovala nebýt v tom.. ( silvestr, dovolená, svatby známých..) ale stále nic.. Ale doufám v podobnou situaci, co se stala tobě :palec: držím pěsti ať to vyjde

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16016 příspěvků 20.09.18 21:30

@Mala.ještěrka Gratuluju :kytka: Možný je všechno! Jedna z našich dcer je dle ultrazvuku počatá v době, kdy byl manžel služebně pryč :think: Dost ho to překvapilo, ale otcem je na 100% :P

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >