Reklama

Rýma v těhotenství - léčba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 19:32
Rýma v těhotenství léčba ?

Ahojky maminky :kytka: jsem 24tt a dostala jsem docela velkou rýmu :( jinak nekašlu nic.. dnes mi přítel doveze teploměr tak budu vědět i teplotu. Myslíte ze pokud bude teplota tak raději na pohotovost???zítra doktora v práci nemám. A měla některá maminka “ chřipku” v těhu jak jste ji zvládli? :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 20.09.18 19:39

Neléčená rýma trvá sedm dní, léčená rýma pak týden.

jenny.fields
Generální žvanilka 24711 příspěvků 20.09.18 19:40

To je vtip, ne? S teplotou na pohotovost a rýmou :zed: :zed: :zed: :zed: Pak tam nemají být nepříjemní.
Rýma trvá 7 dní, právě ji mám, nijak neléčím.

Demi
Závislačka 4039 příspěvků 20.09.18 19:40

:D
Neboj, rýma není nemoc, která by ohrožovala tvé dítě. Kup si kapky do nosu, Vincentku na kloktání, poradí ti v každé lékárně, co můžeš a co ne. Já jsem si vesele v těhotenství stříkala do krku Bioparox, který nedávno stáhli z trhu pro jeho nevhodné účinky na děti a na srdce. A nic zlého se mi nestalo, jen jsem se vyléčila z virózy.

Demi
Závislačka 4039 příspěvků 20.09.18 19:41

Jo a Echinaceu.

Demi
Závislačka 4039 příspěvků 20.09.18 19:41
@jenny.fields píše:
To je vtip, ne? S teplotou na pohotovost a rýmou :zed: :zed: :zed: :zed: Pak tam nemají být nepříjemní.
Rýma trvá 7 dní, právě ji mám, nijak neléčím.

Anebo je to fakt vtip :think: :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 34 inzerátů 20.09.18 19:42

Kdybys měla chřipku, určitě by ses cítila jinak. A s rýmou na pohotovost? To jako vážně? :roll:
Ona se rýma nějak léčí?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42567 příspěvků 20.09.18 20:11

Rýma není chřipka, pokud to nevleze do dutin nebo se k tomu nepřidají další problémy, nelezla bych s tím ani k obvoďákovi, natož na pohotovost. Jinak jsem teda jednou dostala v těhotenství nějaké „zázračné“ lokální atb kapky a zabraly do dvou dnů, ale byla jsem na ORL s víc věcma a rýma byla k tomu, tak mi na ni rovnou něco dali, se samotnou bych tam nelezla, do týdne bude líp a neumře na to ni dítě, ani matka.
Hodně zvýšenou teplotu poznáš a zvýšení o pár desetin není důvod k doktorovi. Pokud je ti extra blbě, zůstaň zítra doma, pak je víkend, odpočívej, spi s podloženou hlavou, pij čaje a bude líp, chřipka fakt vypadá jinak.

Demi
Závislačka 4039 příspěvků 20.09.18 20:13
@ugluk píše:
Rýma není chřipka, pokud to nevleze do dutin nebo se k tomu nepřidají další problémy, nelezla bych s tím ani k obvoďákovi, natož na pohotovost. Jinak jsem teda jednou dostala v těhotenství nějaké „zázračné“ lokální atb kapkya zabraly do dvou dnů, ale byla jsem na ORL s víc věcma a rýma byla k tomu, tak mi na ni rovnou něco dali, se samotnou bych tam nelezla, do týdne bude líp a neumře na to ni dítě, ani matka.
Hodně zvýšenou teplotu poznáš a zvýšení o pár desetin není důvod k doktorovi. Pokud je ti extra blbě, zůstaň zítra doma, pak je víkend, odpočívej, spi s podloženou hlavou, pij čaje a bude líp, chřipka fakt vypadá jinak.

Pamycon asi, ne? Je na zelenou, hnisavou rýmu velice účinný.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 20.09.18 20:16

Teď jsem přežila skoro dva týdny s nějakou virózou, co dotáhl syn že školky. Bolavé dutiny, kašel, rýma, že jsem nemohla ani mluvit. Až když mi naskočila teplota, tak jsem zavolala Dr. a ta mi doporučila paralen. Jako těhotná můžu prý max 3 denně. Brala jsem dva dny, pak už bez teplot a s rýmou jsem to pak holt vydržela. Jsem 38+6

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7984 příspěvků 20.09.18 20:16

A pak nemají všichni říkat jaká je těhotenství nemoc :roll: se synem jsem měla nachlazení včetně kašle hned v počátku a pak někde okolo 30tt a světe div se oba jsme to přežili :roll: na bolest v krku je Septilen, na zklidnění kašle jsem si udělala cibuli s cukrem a medem a užívala tu „vodu“ a na ucpaný nos mořskou vodu, teď jsem na konci 23tt a počítám že do porodu mě to taky zkolí a budu se léčit úplně stejně, co bys chtěla dělat na pohotovosti prosím Tě :roll:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42567 příspěvků 20.09.18 20:19

@Demi něco s neomycinem, míchají to přímo v lékárně. Vlastně jsem to měla za život dvakrát - jednou v tom těhotenství a jednou při zánětu dutin, jinak „trpím“, teda rýmu přežívám s dceřinnou mořskou vodou :)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.09.18 20:25

natrhej si rýmovník a uvař si z něj čaj nebo ho inhaluj …až budeš mit 40ky tři dny a nepůjdou dolů tak má smysl jit na pohotovost tak budeš akorát za cvoka :roll:

svapi
Kecalka 478 příspěvků 20.09.18 20:34

Já s tím taky nikde nebyla..v cekarne je velka sance, chytnes jeste neco dalsiho..kdybych měla vyloženě horečku, radši bych zašla, kdyby nezabral paralen. Nebo kdyby to vlezlo na průdušky…manzel mi v lékárně koupil sprej do nosu pro těhotné, nějaký olejovy sprej s bylinkami, ale bohužel moc nezabiral…no a jak všichni píšou, za týden to bylo pryč. Pila jsem hodně čaje, ležela jsem. A nebuď smutná, že tě ostatní sjely :kytka:

Příspěvek upraven 20.09.18 v 20:43

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 20.09.18 20:34

Jo, bez na pohotovost, tam tu chripku chytis a poznas pak rozdil ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >