Reklama

Ve kterém jsem týdnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 08:00
Tehotenstvi- který týden?

Ahoj prosím můžete mi někdo poradit? Nějak se v tom nevyznám. Zkoušela jsem dvě těhotenské kalkulačky ale každá mi vyšla jinak tak nevím který týden teda jsem?? Poslední menstruace byla 18.8 do 24.8 ovulace od doktora potvrzena 31.8.. jde mi hlavně o to, kdy jít poprvé k lékaři. Děkuji za každou odpověď :hug: ( anonym proto že bych nerada aby zatím někdo o těhotenství vě­děl)

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19058 příspěvků 21.09.18 08:11

https://www.maminkam.cz/…a-kalkulacka#…
4+6 tedy konec pátého týdne, zítra budeš 5+,0 6tt. Objednej se tak za týden 14 dní

Příspěvek upraven 21.09.18 v 08:14

Maui52
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 21.09.18 08:13

Ahoj, stanic si aplikaci MAMApp a rid se tou. Takhle pro začátek bude stačit ta verze zdarma. Ale podle mého jsi teď 4+6, tedy koncis paty týden a zítra budeš 5+0, tedy od zítřka jsi v 6. Tydnu (tady ty zlomové dny bývají prave otázkou diskuzi, ale aplikace je hlásí takhle). Na prvni kontrolu se chodi ve chvíli, kdy uz by mohlo byt srdíčko, ja byla v 7+0

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:24

Mockrat dekuji :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >