bolest žeber

Anonymní
25.3.10 21:28

bolest žeber

ahoj.chtěla bych se zeptat jestli vás také tak boleli žebra jako mě?Nemůžu se pořádně ani nadechnout a když kašlu nebo smrkám tak to hrozně bolí ani spát nemůžu!Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15471
25.3.10 21:39

A jsi těhotná? Mě tedy v posleních měsících žebra boleli. Břicho jsem měla jak balon a Luky se mi tlačil jak pod žebra, tak mi utiskoval jednu ledvinu (takže jsem měla 2 koliky). Ale spát jsem mohla (možná jen díky kojo polštáři, bez kterého bych asi ani neusnula.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
25.3.10 22:32

Ahoj, mne zebra bolely asi mesic - kolem 18tt. Ted se to vratilo, je to teda des, presne jak pises - i pri kasli a tak. Hodne ostra bolest, hlavne v noci. Predtim jsem s tim byla u dr a bylo mi receno, ze v tehu jsou ruzny bolesti a na tohle jedine brufen a ten jakoze nemuzu a musim vydrzet. Zkousela jsem i ruzne masticky ale nepomohlo (ani nepomaha) :nevim: :cert:
Takze ti moc nepomuzu, ale nejsi v tom sama :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
26.3.10 07:15

jojo bohužel, taky znám, vrchní dítko mi žebra drtí co může, někdy je to lepší, někdy horší, ale přežít se to nakonec dá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
26.3.10 12:55
Anonymní píše:
ahoj.chtěla bych se zeptat jestli vás také tak boleli žebra jako mě?Nemůžu se pořádně ani nadechnout a když kašlu nebo smrkám tak to hrozně bolí ani spát nemůžu!Děkuji za odpovědi

A jsi těhotná nebo jsi upadla na lyžích? ;) Dost zásadní otázka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.10 16:42
lulje píše:
Anonymní píše:
A jsi těhotná nebo jsi upadla na lyžích? ;) Dost zásadní otázka :lol:

Ano jsem těhotná jinak bych to do téhle diskuze nepsala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.10 17:57

ahojky,
mám dotaz,může se to dít jen v pozdějším těhu ? a co tak do 10tt je to možné ???
Bolí mě celá levá strana,přesně při kašli,normálně spím na levém boku a teď nemůžu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15471
28.3.10 18:54

řekla bych, že ze začátku není důvod, proč by měla žebra bolet. Později tě tlačí mimís, ale takhle brzy? :nevim:
Asi bych hodila konzultaci s doktorem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama