Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Chci se zaptat nas vaše zkušenosti s probiotickými kapkami … syn má 8 měsíců a strašně ho trápí bříško sam simplex ani esmumisan mu nepomáhají. Nebo jestli nemáte nejaké jiné zkušenosti jak to zplepšít.
Géčko píše:
Chci se zaptat nas vaše zkušenosti s probiotickými kapkami … syn má 8 měsíců a strašně ho trápí bříško sam simplex ani esmumisan mu nepomáhají. Nebo jestli nemáte nejaké jiné zkušenosti jak to zplepšít.
Příspěvek upraven 20.06.11 v 15:14
Naší malé trochu pomohlo od bolení bříška nedávat moc do autosedačky a nedržet v klubíčku a úplně pomohlo až když se začala sama stavět kolem nábytku. Do té doby to bylo dost peklo, přestože se otáčela a lezla brzo a vyzkoušeli jsme snad úplně všechno. I když se to od narození zlepšovalo, tedy hooodně pomalinku. Mockrát jsem nad ní brečela, jak mi jí bylo líto.
Nám pomohl Espumisan, malou to bříško taky trápilo a teď už jsme z toh venku. Jsou to kapičky už od 0 věku, i pro ty nejmenší prcky.
Ahoj, prosím o radu. Naše malá trpí na náhlé bolesti bříška. Po jídle, mezi jídly, je to jedno… Dáváme kapičky Baby Calm a prdíky se jí tam honí. Někde jsem četla, že pokud máme široké balení plín, tak sice Baby Calm spustí prdíky, ale mimi si je samo nevytlačí, protože nemůže pořádně hýbat nohama. Je fakt, že předtím jsme vyzkoušeli Infacol, předtím ještě Espumisan. Bolesti bříška má stále. Baby Calm dáváme asi týden, nejdříve pomohl, ale teď je to horší než jindy. Po jídle neklidně usne a najednou se vzbudí s obrovským pláčem. V noci spinká, ale k ránu je to to samé. Mám vyměnit kapičky?
Zapoměla jsem napsat, že je malá na UM a je jí 5 týdnů. Vyzkoušeli jsme víc UM. Nemůže to být intolerance laktózy? Jak se to vlastně pozná?
Děkuji za radu, my už si rady nevíme.
Ahoj,potrebuji poradit,maleho strasne boli brisko,je to kazdou noc…po kojeni mi strasne zacne plakat,nemuzu ho uspat,mazu mu brisko PUPIKEM ale nepomaha to…muze mi nekdo poradit?Dekuji..