Bolesti při plodných dnech

38
17.2.20 12:20

Bolesti při plodných dnech

Ahoj, už několik cyklů mě trápí tenhle problém. Kolem 10. DC, kdy mi podle aplikace (beru ji trochu s rezervou) začínají plodné dny, cítím bolest srovnatelnou s lehčí menstruační bolestí. Během 11. - 13. DC je bolest řezavá, píchavá, no asi probíhá ovulace, což trvá tak 3-4 hodiny. A od toho 14. DC až skoro do menstruace mě břicho pobolívá. Při menstruaci probíhají klasické bolesti, po MS mám tak dva dny klid, a pak nanovo :think:

Tohle jsem do porodu nikdy neměla a začalo se to takhle projevovat cca 14 měsíců od porodu.. teď je to 18 měsíců a opravdu je to čím dál horší.. Dr. mi řekl, že je to běžné a víc to nerozebíral.

Co s tím? Není nějaký doplněk stravy třeba, který zabírá na tyhle bolesti? Gynex brát nechci, nesedl mi, Algifen na bolest není dlouhodobé řešení a ženský nebo kontryhelový čaj piju pravidelně (ale beze změny). :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6782
17.2.20 12:33

Já to mám od porodu dost podobně. O MS vůbec nevím, bolesti nemívám nebo jen minimální. Ovulační bolesti mi trvají tak pět dní, břicho bolí fakt dost, ale léky neberu. Test jsem začala cvičit, abych zhubla a možná mi to přišlo lepší. Ale beru právě na doporučení gynex. Po ovulaci taky břicho cítím, ale chci otěhotnět, takže se spíš víc pozoruji :palec: zkusila bych nějaké cvičení na pánevní dno, třeba Mojžíšovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 13:02

Já mám to samé + mě šíleně bolí prsa jako by mi měly upadnout.. fakt síla. Tohle mám rok po porodu :? četla jsem že pomáhá Maca prášek, dělá se z toho nějaké pití nebo čaj, nevím. Je to na srovnání hormonů, mám v plánu to zkusit. Dá se to koupit na natu czech

• Nahlásit
  • Citovat
571
17.2.20 14:49

Já mám ovulační bolesti od doby, co beru prášky na podporu plodnosti, do té doby jsem nic takového nepozorovala. V diskusích často čtu, že je to při ovulaci běžná věc, tak se tím nezatěžuju, když je to moc, vezmu něco proti bolesti a jdu spát :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
17.2.20 17:44

:think: Všude jsem se akorát dočetla, že ovulační bolesti trvají pár dní, ale já je mám až na pár dní prostě skoro celý cyklus. Tak já nevím, co s tím.. možná znovu otěhotnět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
18.2.20 17:06

Od druheho porodu jsem mela take behem ovulace bolesti, vzdy tedy jen cca dve nebo tri hodiny. Pomohla hormonalni joga, ale jen kdyz opravdu poctive cvicim alespon 3× tydne. Kdyz par dni necvicim treba kvuli dovolene, je to zpatky. Joga vymazala i bolesti bricha a migreny behem menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama