Bolesti v podbříšku 32.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 09:50
Bolesti v podbříšku 32.tt

Ahoj, jsem prvorodička a nevím si rady :nevim:
Nemám moc fajn těhotenství je mi často špatně ale vše je v pořádku s mimi (jen já se cítím jako na vodě :poblion: :D ) takže často polehávám a dělám jen to nejnutnější.. včera jsem byla nakupovat a chytla mě bolest v podbrisku až taková ze jsem musela jít do předklonu to se opakovalo asi 3 x a potom už doma 2× jednou z toho když už jsem ležela.. dneska naštěstí nic. Mamina mi řádila jit k doktorce nebo alespoň zavolat. Já jsem říkala ze uvidím podle dneška. Tak zatím čekám.. hlavně si myslím ze by to mohlo být třeba od toho pohybu i když to nebylo nijak náročné a dlouhé chození a na procházky jinak chodím normálně :think:
Nevíte od čeho by bolest mohla být? ;)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12245 příspěvků 23.01.19 09:57

A pohyby cítis? Ja bych tedy k dr šla, pro jistotu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 10:01
@Tichošlápek píše:
A pohyby cítis? Ja bych tedy k dr šla, pro jistotu

Jojo pohyby cítím

Kukacka123
Závislačka 3085 příspěvků 23.01.19 10:35

Hele ocividne z toho nervozni ses. Zajdi k dr, mrkne na tebe a uklidni te. To je dulezitejsi, nez se doma pozorovat a nervovat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >