Bolesti v podbříšku

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  15.11.03 08:03
bolesti v podbříšku

ahojte všichni, prosím Vás o radu. Jsem v 5. týdnu těhotenství a mám bolesti v podbříšku asi takové jak před menstruací. Díky za odpověď

Reklama

Reklama

Reakce:

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 15.11.03 09:03
bolesti v podbříšku

Ahoj,

už tady jedna taková diskuze byla. Bolesti v podbřišku jsem měla taky a nejen na začátku těhotenství, ale to byly nejsilnější. Moje paní doktorka mi řekla, že je to od toho jak se děloha napíná a prokrvuje. Dávala jsem si nohy v leže do výšky nebo se schoulila do klubíčka a bylo to lepší. Dalo se to vydržet a miminko se narodilo v pořádku. Tak se neboj, ale pro jistotu vše konzultuj se svým gynekologem.

A.

makyna1999
Nováček 4 příspěvky 06.01.15 13:57
bolesti v podbříšku

Ahoj všichni..Chtěla bych se zeptat..Je to týden co sem se vyspaa s přítelem. Dvakrát se do mě udělal no a já neberu prášky..od včerejška mě ale bolí v podbříšku v levo a mám podbříško takové nafouklé a tvrdší a když na něj něco položím tak se mi zdá jak kdyby to vyvolávalo nějakej proti tlak..Poradte prosim co by to mohlo byt..Jeste..TT mi vysel negativni, delala sem ho dnes odpoledne..kdy si mam pripadne udelat dalsi?

Akireee
Nováček 1 příspěvek 30.01.15 13:57

Ahoj maminy, potřebovala bych radu…Jsem ve 23. týdnu. Zatím vše probíhá na jedničku a malá se má u mě v bříšku fajnově Emotikona smile Ovšem v tomhle týdnu se u mě objevili silné bodavé bolesti v pravém podbřišku, které ustanou až když si sednu nebo lehnu a takových 10 minut se ani nehnu a pak je vše zase ok…Co myslíte? Díky za rady Emotikona smile

Petule030
Kelišová 5090 příspěvků 30.01.15 14:56

Nedávno jsem četla diskuzi (ne tahle), že to tak v začátcích těhotenství mělo víc žen. Kdyžtak si najdi i jiné diskuze ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Reklama