Bezpečná autosedačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.11.03 15:35
Bezpečná autosedačka

Ahoj maminky a těhulky,

chtěla bych vás požádat o radu při výběru autosedaček pro novorozeňata. Neznáte některá odkaz na stránky, kde by se zabývali bezpečností autosedaček?

V D-testu jsem se dočetla o značce Romer jako o nejlepší, nicméně pro ni neexistuje možnost připevnění na pojízdou konstrukci (jako kočárek). Druhým v pořadí byl Bebe Confort Elios Safe Side. Nemáte některá s tímto typem zkušenosti?

Děkuji za příspěvky.

Miša

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.11.03 16:15
Bezpečná autosedačka

Ahoj Míšo, nerada bych tě mystifikovala, ale sestřenice má právě Romer - a já jsem někde četla, že je na přidělání na podvozky myslím Hauck. Nedávno jsme se o tom bavily a na té sedačce je nějaký výřez, říkaly jsme si právě na připevnění.

Anonymni  10.11.03 11:27
Bezpečná autosedačka

Ahoj Míšo,

autosedačky Romer jdou přidělat na podvozky Teutonia. Pokud trošku vládneš německy, podívej se na www.schmuck-kinderwagen.de anebo na www.britax-roemer.de.

Hodně štěstí,

Iva

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama