tip na cvičení v těhotenství

Anonymni
4.11.03 12:53

tip na cvičení v těhotenství

ahojte vsichni,

muzete mi prosim nekdo z vas poradit a doporucit nejakou instituci v Praze zamerenou na tehotenske cviceni??? Vypada to, ze nabidek je spousta, ale radeji bych si nechala zaslat nejakou dobrou referenci :-).

Dekuji moc za info

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

308
5.11.03 00:01

tip na cvičení v těhotenství

Ahoj, já chodila cvičit do Baby klubu Juklík (Přípotoční ulice), ale tam mě to moc neuspokojovalo, to jsem klidně mohla ležet doma na posteli, ve finále byla ještě půlhodinka povídání o rození, dětech atd, což mě taky moc nebavilo, chtěla jsem si zacvičit! Nakonec jsem zkusila Baby klub Jonáš (jestli si to dobře pamatuju) www.kaprdivers.cz, ve Vršovicích na Čechově náměstí, tam to bylo super, pod vedením PA, cvičilo se na balónech i bez nich, byl to prostě „lehčí " aerobic, člověk se tam i zapotil“. Nevím, co od cvičení očekáváš, jestlí cvičení, tak jdi na Čecháč. Taky se cvičí na Chodově, pod vedením Hanky Kynychové, ale pouze v dopoledních hodinách (www.aerobicsusmevem.cz), nebo si můžeš objednat videokazetu od Hanky Kynychové Aerobic nejen pro těhulky, je docela dobrá, takový mírnější cvičení. Nebo koukni na www.Rodina, je tam diskuze, kam můžou jít těhotný cvičit, ale nevím, jak je ta diskuze nazvaná.

čau katy

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.11.03 09:11

tip na cvičení v těhotenství

Ve Vodičkově ulici v Praze 1 je také jedno místo zaměřené výhradně na těhotné a ženy po porodu a cvičí se tam nejen aerobik. Já osobní zkušenost nemám, ale při hledání fitka v centru jsem na to narazila.

Nebo kousek od Dejvické Isadora, na stránkách jsou zajímavé porodní příběhy maminek, co tu cvičily.

Iva

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama