Divné pohyby v břiše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  03.11.03 09:19
Divné pohyby v břiše

Ahojky těhulky,

jsem v 31 tt..Poslední dobou cítím mimo „normálních“ pohybů miminka někdy také takové jakoby zabublání.Nevím jak to přesně popsat, ale je to jako když někdo dělá bubliny do pití brčkem (zaškube mi v břiše). Nevíte,co by to mohlo být. Napadlo mě jestli mimčo do vody nebublá, nebo neprdí:)) Doufám, že to není nic zlého.Poraďte prosím , co by to mohlo být? Díky Iva

Reklama

Reklama

Reakce:

kaska
Kecalka 112 příspěvků 03.11.03 10:21
Divné pohyby v břiše

Ahoj, chcela by som Ti povedat, ze pocity o ktorych pises mam aj ja a tiez ma zaujimalo preco, respektive ako vznikaju. Spominala som to svojemu lekarovi, ktory mi povedal, ze je to uplne prirodzene, ze dietatko je velmi aktivne, dalo by sa povedat ze asi ako novorodenec. Okrem „klasickych“ pohybov, ci kopancekov, obcas dietatko stikuta, co mozes pocitovat ako pravidelne klopkanie. No a pocity ktore opisujes Ty su tiez uplne v poriadku a patria k tehotenstvu. Takto mi to moj lekar vysvetlil, takze mozes byt kludna a uzivat si kazdeho pohybu Tvojeho miminka. Vela krasnych okamzikov, ahoj Kaska.

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 04.11.03 16:47
Divné pohyby v břiše

Ahoj.

Je to obyčejná škytavka :-D

Taky jsem byla vyděšená. Malá na ní trpí i teď po narození.

Ahoj

Zuzka a Valuška (4,5m)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Konec zpocených prsů, slibuje nový kousek prádla obdařeným ženám

Nový kousek dámského prádla Ta-ta towel vyvolává velkou diskusi. Zatímco ženy... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama