krce v nohach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaska
Kecalka 112 příspěvků 30.10.03 16:19
krce v nohach

Ahojte mamicky, chcela by som sa s vami poradit, ako ste prekonavali pocas tehotenstva krce v nohach. Ja ich mam asi od 25 tyzdna tehotenstva, vybrala som uz i vitaminy ako Thiamin, ci Magnesium, no nezabralo to. Stale mavam bolestive krce, nepomahaju ani masaze. Najhorsie je to v noci, ci pocas odpocinku, kedy ma krce trapia najviac. Doposial (do 28 tyzdna) som pribrala 11 kg, nemam problemy ani s opuchanim koncatin, a vobec cele tehotenstvo prebiehalo velmi pokojne a dobre, len posledne 3 tyzdne ma trapia tie krce v nohach. Tak ak mate nejaky tajny recept, ako im predchadzat, prosim poradte. Dakujem a vela zdravia a pohody. Kaska.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  31.10.03 17:07
krce v nohach

Ahoj,

já Ti bohužel neporadím, jak tomu předcházet, protože už jsem taky vyzkoušela ledacos a tenhle problém mě stále trápí. Můžu Ti ale poradit, jak rychle křeč zlikvidovat, to už jsem se naučila. Nejlepší jsou teplé, nebo horké obklady. Např. si nech třičko na topení a pak si ho přilož na nohu, nebo pomíhá ručník namočený v horké vodě. Bohužel asi mě to bude trápit do konce těhotenství, takže držím palečky, ať to nemáš taky tak.

Natálka+dvojčata (30tt)

Knoflenka
Kecalka 102 příspěvků 31.10.03 18:06
krce v nohach

Ahoj Kasko,

já ti poradím zkus jíst víc mléčných výrobků, nebo si vem tablety s obsahem vápníku, fakt to pomáhá, mě to taky zabralo, mám tříměsíční holčičku a kamarádce taky, čeká miminko v lednu. Fígl jak křeče zmírnit je zvednout nohu nahoru, sval se odkrví a už nemá takovou sílu se stáhnout. Nebo doporučuju nohu opřít o zeď. Třeba ti má rada pomůže, přeji hezký zbytek těhotenství a krásné a zdravé miminko.

Lenka a Johanka 3 měsíce

kaska
Kecalka 112 příspěvků 03.11.03 10:11
krce v nohach

Ahojte maminky, vdaka za rady, urcite ich vyskusam :-) a tiez vam zelam vela zdravicka a radosti s malych drobcekov. Pa pa. Kaska.

Anonymni  03.11.03 10:43
krce v nohach

Ahoj, ja jsem mela cele tehotenstvi podlozenou matraci pod nohama, lepsi je podeprit celou postel, ale to by musel bzt nakloneny i muj manzel…Mela jsem problemy hlavne s krecovyma zilama, ale krece jsem si zazila taky…Mylsim, ze to pomohlo…

Anonymni  04.11.03 12:31
krce v nohach

Ahoj ja skousela, taky magnesium, snazila jsem se dlouho nestat, nebo naopak sedet, porad jsem vykladala nohy a s krecema jsem se presto setkavala - jak pises hlavne - v noci. Vyskousej spat v teplych ponozkach alespon ja mam pocit, ze je to lepsi co je nosim i pri spani. Treba i moje rada Ti pomuze, preji hezky zbytek tehotenstvi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama