Mojžíšová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  24.10.03 23:54
Mojžíšová

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo nevíte, kde v Praze je možnost rehabilitace podle Mojžíšové.Díky. Daniela

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  25.10.03 14:57
Mojžíšová

Ahoj Danielo, myslím, že v Centru léčebné rehabilitace určitě. Je to na Praze4, Horáčkova 1096/2, tel. 261225434. Jsou tam výborné fyzioterapeutky! Hodně štěstí!

Nina

Anonymni  28.10.03 20:00
Mojžíšová

Ahoj Nino, děkuji za odpověď. Hned příští týden se tam objednám.Snad to konečně vyjde. Daniela

Anonymni  28.10.03 20:19
Mojžíšová

Určitě to vyjde, uvidíš!!!!

Držíme pěstičky!

Já sama jsem rehabka, kurz Mojžíšové bohužel nemám, nicméně o tom mnoho vím a myslím, že je to výborná věc jak pomoci tělíčku, aby došlo k otěhotnění! Chce to pravidelně cvičit, věřit a hlavně být v klidu, veselit se a nemyslet při každém milování na to, jestli to právě teď vyjde…Vím, že je to těžké, ale uvidíš, že pak to přijde rychle :-)

Do centra chodí moje kamarádka s miminkem a nemůže si to vynachválit. Doufám, že i ty pochodíš dobře!

Nina

Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 30.10.03 11:26
Mojžíšová

Holky,

musi byt na to doporuceni od lekare nebo tam muzu proste zavolat a prihlasit se na „mojzisovou“?

Rika

Stefanie
Nováček 9 příspěvků 02.11.03 15:54
Mojžíšová

taky by mě zajímalo, jestli tam potřebuji mít doporučení. Asi tam zítra zavolám a pak dám vědět.

Anonymni  02.11.03 20:32
Mojžíšová

Já jsem Mojžíšovou cvičila, díky tomu po IVF otěhotněla a dnes mám půlroční dvojčata. Gynekolog mi na toto cvičení napsal doporučení, aby jej proplácela zdravotní pojišťovna. Není tedy nutné rehabilitaci hradit ze svého.

Anonymni  04.11.03 15:32
Mojžíšová

>

24.10. 2003 v 23:54, Anonymní napsal(a):

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo nevíte, kde v Praze je možnost rehabilitace podle Mojžíšové.Díky. Daniela

Ahoj Danielo, na stránkách Evy Novákové (http://www.volny.cz/novacka/) jsou podrobné informace o rehabilitaci podle Ludmily Mojžíšové.

Ahoj Valda>

Anonymni  04.11.03 22:42
Mojžíšová

Všechny vás zdravím!

Mohu vám doporučit popovídání a cvičení podle Mojžíšové s Mílou Kramnou v A-centru na Praze 5 (www.materstvi.cz).

Mají se brzy stěhovat do větších prostor do Karlína, ale nevím přesně kdy. Zavolejte jí a domluvte se!

Držím vám všem palečky,

Klára :-P

Anyny1
Kecalka 270 příspěvků 14.07.13 23:22

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na cvičení podle Mojžíšové. Půjčila jsem si knížku a cvičím a cvičím, ale dočetla jsem se, že je potřeba, aby se aspoň ze začátku cvičilo pod dohledem. Nevíte, jestli rehabilitaci předepisuje doktor na gyndě, nebo obvoďačka? Přeju hezký večer všem! Anyny1

zelenaprisera
Závislačka 4119 příspěvků 14.07.13 23:28

@Anyny1 já jsem šla jednou na kontrolu cvičení do studia pro ženy ve vodičkové a tam jsem dostala kontakt na rehabilici kvůli mobilizaci. a platila jsem si to sama

Anyny1
Kecalka 270 příspěvků 14.07.13 23:35

@zelenaprisera a ve kterém městě?

zelenaprisera
Závislačka 4119 příspěvků 14.07.13 23:46

V praze

Anyny1
Kecalka 270 příspěvků 14.07.13 23:54

Aha, děkuju. Já jsem z Olomouce, to mám z ruky :)

ugluk
Hvězda diskuse 39163 příspěvků 15.07.13 00:10

http://www.volny.cz/…s/seznam.htm
Z Olomouce jsou tam tri odkazy.
Jinak stoprocentne minimalne ten rozjezd pod dohledem, v pripade mobilizaci je pak navsteva zkusene fyzioterapeutky cas od casu potreba.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už rok bojuji s endometriózou i zdravotním systémem, hrozí mi vývod

Za pár dní mi bude 31 let a už rok bojuji s endometriózou, ale i se... číst dále >

Ideální obuv na léto? Baleríny ani žabky to nejsou. Mohou naopak škodit

Léto je čas, který trávíme převážně venku. V balerínách, sandálkách, ale i... číst dále >

Reklama