Nebolení prsou na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  02.11.03 10:07

Ahoj holky,jelikož se snažíme s manželem o miminko,tak se neustále pozoruji a tento měsíc to není jiné.V úterý má „nedorazit“ MS a já už z toho šílím. Už dopředu se bojím,že přestože jsme trefili OVU,tak že to stejně nevyšlo,protože by mě přece měli už bolet prsa(bradavky).Jsem 9tý den od OVU.Vím,že je to u každého jiné, a tak bych se chtěla zeptat jestli je mezi vámi některá,kterou prsa v těhotenství nebolely nebo začaly bolet až po nedostavší se MS.Díky Valentine

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

claire
Stálice 63 příspěvků 02.11.03 11:23

ahojky, me teda prsa nebolely a neboli dodnes. Jen se mne o dost zvetsily, ale zadne paleni, boleni, brneni, zvysenou citlivost apod. nepocituji ani jsem nepocitovala na zacatku tehotenstvi. Co vim od kamaradek, tak zacinaly mit problemy s bolesti az kdyz kojili. Takze osobne bych bolest prsou jako nutny priznak tehotenstvi vubec nepovazovala.

Claire 16tt

claire
Stálice 63 příspěvků 02.11.03 11:23

ahojky, me teda prsa nebolely a neboli dodnes. Jen se mne o dost zvetsily, ale zadne paleni, boleni, brneni, zvysenou citlivost apod. nepocituji ani jsem nepocitovala na zacatku tehotenstvi. Co vim od kamaradek, tak zacinaly mit problemy s bolesti az kdyz kojili. Takze osobne bych bolest prsou jako nutny priznak tehotenstvi vubec nepovazovala.

Claire 16tt

Missorka  02.11.03 11:41

Ahojky Valentine,

jsem v 5. tt a prsa mě začaly bolet až teď. :-) Před a po očekávané MS ani náhodou. Dokonce jsem měla odletový příznaky a měla pocit, že to musím každou chvíli dostat. takže to koukej nevzdávat, nikdy nevíš :-)

Hodně brzo // přeje

Peta

-eva-
Kecalka 322 příspěvků 02.11.03 18:40

Ahoj,

mě taky prsa nebolely a neměla jsem ani žádné jiné příznaky těhotenství (divná chuť v ústech, nevolnost apod.). Nevolno mi bylo až někdy v 15.týdnu a prsa mě nebolela nikdy, takže počkej na test (ani ten ale ještě hned nemusí nic znamenat, já ho měla přes týden po vynecháni ¨menstruace stále negativní).

Přeji ať Ti to brzo vyjde

Eva

Gabina  02.11.03 19:16

Jsem těhotná podruhé a ani jednou mě prsa nebolely. Vlastně mě nebolely celé těhotenství.

Takže ještěpár dní vydrž a pak zkus testík. Přeju //!!!

Havranka  06.11.10 00:47

Ahojky, já mám děti dvě, a u obou dětí mě prsa bolely od samého začátku a to tak, že jsem musela nosit podprsenku i v noci a když jsem ji sundala, myslela jsme ,že mi upadnou až na zem :-D a že se bolestí zblázním :lol: držím palce

sisito
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 06.11.10 10:14

mě prsa nebolely ze začátku u žádného prosperujícího těhotneství-dvakrát přirozeně-neboely vůbec celé těhu,jen rostly a to až někdy od 9 tt
nejvíc mě bolely prsa,když jsem se snažila pár let otěhotnět po třetí,přirozeně a umělým,tak mě bolely snad pokaždé,vloni,když jsme měla po umělým ZT,tak bolely také,teď po umělým až od 6tt,takže asi tak

jarmísek
Stálice 70 příspěvků 06.11.10 10:22

mě začaly prsa bolet až kolem 2 měsíce,a to mě bolívaly vždy když jsem to měla dostat a na začátku těhu nic až potom začaly pořádně bolet,taky jsem měla pocit že mi upadnou :zed: test mi taky vyšel negativní,přitom už mě bolelo břicho (jinak než při menzes) a musela jsem být už 4týdny v tom,tak trpělivě vyčkej :think:

frapik
Kecalka 124 příspěvků 09.06.13 13:39
@Havranka píše:
Ahojky, já mám děti dvě, a u obou dětí mě prsa bolely od samého začátku a to tak, že jsem musela nosit podprsenku i v noci a když jsem ji sundala, myslela jsme ,že mi upadnou až na zem :-D a že se bolestí zblázním :lol: držím palce

To je teda povzbuzující zpráva jak noha…

megan77
Kecalka 240 příspěvků 23.09.14 12:47

Ahojte, mám stejný problém..mám 11dní od styku, už týden mě bolí břicho jako naMS, někdy opravdu hodně, že jsem přesvědčená, že to už dostanu, ale nic. Také mě každý měsíc bolí zhruba týden před ms prsa a zvětší se malinko, ale ted vůbec nic, ani citlivé bradavky nic takového. Termín menstruace mám zq 3dny ale každý měs. ji dostávám i o 6dní dřív. Nikdy později. Dělala jsem tt, včera a vyšel negativní, žádný duch. Můžu být i přesto těhotná, když nemám žádné příznaky, snad jen že se víc potím..Děkuji za odpovědi.

megan77
Kecalka 240 příspěvků 23.09.14 15:36

Nikdo nic?? :,(

Emma Ingrid
Povídálka 27 příspěvků 10.11.16 10:25
6tt

Ahoj holky prsa mě bolely ještě před tím než jsem vůbec zapadla a to jsem začala podobně šílet z toho, že se to zase nepovedlo a že tu každou chvíli bude MS. A včéra večer najednou ta bolest ustoupila. Ne že by mi ta bolest chyběla, ale nevím zda je to tak normální. Jsem těhu poprvé a děsí snad každá kravina. A vzhledem k tomu že je to po 3 IUI a po 2 ročním snažení mám snad strach úplně ze všeho. Zkrátka bojím se samozřejmě aby se do 12tt ještě něco nepokazilo… :nevim:

Adele25
Nováček 1 příspěvek 16.12.16 17:49

Ahojky, me mesma menstruace uz 3 den a mam divne krece v podbrisku. nevolnost a nejake zmeny na prsou nevidim. Jde jen o meskani?

janape
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 26.04.17 06:35

Ahojky, mam dotazek.Jsem 24 den cyklu, a asi od 16 dne me bolely prsa,bradavky.Ted prestaly, a to nebyva u me zvykem. Navic Jsem mela sileny stavy pred ms, a ted jsem plna energie, bez zimnice, bolesti,nalad.Je mozne i tehorenstvi? Vcera teste negativni, styk byl prubezne od 13 dne cyklu do 21 dne..Dr.me dal utrogestan na pms a anijsem ho nebrala, jak je mi dobre. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

OBRAZEM: Koupání před 50 lety: s nubianem, kostkovanou dekou a matračkou

Jít se koupat znamenalo ještě před půl stoletím vyjít ze vrat a k vodě urazit... číst dále >

Reklama