Bolestivá MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 14:00
Bolestivá MS

Ahoj lidičky máte někdo taky silné bolesti při MS? Co vám pomáhá od bolesti nemůžu se ani hnout ????‍♀️

Reakce:
Demi
Závislačka 4112 příspěvků 04.11.18 14:06

1 Magnésium a 1 Ibalgin užít spolu, polehávat. Přežít to nějak.

Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 14:13
@Demi píše:
1 Magnésium a 1 Ibalgin užít spolu, polehávat. Přežít to nějak.

Vzala sem. Si. Dolmina prášek a píšou ze se nesmí kombinovat s ibalginem a tak :nevim:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 04.11.18 14:27

Mě nejvíc pomáhala horka sprcha.

Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 14:28

@Oliverka28 supr polevilo to trochu :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 14:55
@Kivulee píše:
Ahoj lidičky máte někdo taky silné bolesti při MS? Co vám pomáhá od bolesti nemůžu se ani hnout ????‍♀️

Mě nepomáhalo nic jiného, než silné léky na předpis a to jsem si musela brát dávky na hranici otravy. Přiznala jsem to, že se takto musím předávkovávat až své gynekoložce asi po dvaceti letech. Byla skvělá, nevynadala mi, pochopila, že je mi tak zle, že kolabuju bolestí a nechala mi vždy umíchat šílené dryáky. V lékárně vždy koukali, co to beru za šílené dávky. Ale to jediné mi pomáhalo a mohla jsem existovat. Teď už jsem po přechodu a mám klid.

Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 15:00
@Anonymní píše:
Mě nepomáhalo nic jiného, než silné léky na předpis a to jsem si musela brát dávky na hranici otravy. Přiznala jsem to, že se takto musím předávkovávat až své gynekoložce asi po dvaceti letech. Byla skvělá, nevynadala mi, pochopila, že je mi tak zle, že kolabuju bolestí a nechala mi vždy umíchat šílené dryáky. V lékárně vždy koukali, co to beru za šílené dávky. Ale to jediné mi pomáhalo a mohla jsem existovat. Teď už jsem po přechodu a mám klid.

Ty jo 8o no ja dnes taky myslela ze snim snad všechny prasky na bolest nakonec sem zustala u jednoho :lol: me vzdy pomaha pohyb úklid nebo práce ale dnes to bylo 3× silnější než jindy a silné krvácení radši si pak pujdu na gyndu po MS poptat se :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 15:05

Nevíte někdo co by mohlo být toto? Vypadlo to ze mě při menstruaci ve sprše. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 15:14
@Anonymní píše:
Mě nepomáhalo nic jiného, než silné léky na předpis a to jsem si musela brát dávky na hranici otravy. Přiznala jsem to, že se takto musím předávkovávat až své gynekoložce asi po dvaceti letech. Byla skvělá, nevynadala mi, pochopila, že je mi tak zle, že kolabuju bolestí a nechala mi vždy umíchat šílené dryáky. V lékárně vždy koukali, co to beru za šílené dávky. Ale to jediné mi pomáhalo a mohla jsem existovat. Teď už jsem po přechodu a mám klid.

Mne kdysi gynekolog psal léky, které byly 3 ks v krabičce. Hrozne se divil, že jich chci aspoň 6 na jeden mesic, že to musí stacit. Musela jsem tam každý měsíc. V té době mi volně prodejné prášky vůbec nezabiraly. To bylo nejhorší období, co se týká menstruace. Nemohla jsem se bolesti kolikrát ani hnout. Bolelo mě celé tělo. Po prvním porodu se to trochu zlepšilo. Teď mám teda období, že v dobe menstruace jsem nejradši doma (což samozřejmě nejde), protože na začátku hodně krvácím. Nejhorší byly řeči tchyně, že ona dělá s menstruaci všechno a mně je špatně a nezvládnu vše. Měla jsem i lepší období a to pak taky dělám vše. Někdy to ale prostě nejde. Aspoň ty první tři dny. Kromě léků na bolest mi pomáhá nahřívání, málo pohybu.

Kivulee
Povídálka 33 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 15:27

Ja mam bolesti jen první den vždy 3 dny bych nezvládla ale ted ještě sem po operaci kolene a ještě jsem měla spozdenou menstruci a takovy bolesti jako nikdy předtím tak doufám že je to v souvislosti s tou operaci doufám ale ted uz je mi líp a jdu luxovat :P :P :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >