Hořčík, jak ho užívat ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 19:49
Hořčík, jak ho užívat ?

Zdravím, zjitili mi tetánii a chtěla jsem se zeptat, jak naložit s hořčíkem? Máte odzkoušené nějaké volněprodejné doplňky? Četla jsem, že některé druhy hořčíku mají malou vstřebatelnost a některé větší. A kdy je lepší je brát, ať se co nejlépe vstřebají? A jestli stačí doporučená dávka nebo se nebát si vzít i víc? Díky za rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 6168 příspěvků 03.11.18 19:53

Musis si vybrat chelatovou formu, denni potreba je 400mg, pokud mas ale nejaky problem, ktery potrebu zvysuje, neni problem brat vic. Jsou dny, kdy si vezmu i 1g.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 1 inzerát 03.11.18 20:12
Saffiraa
Závislačka 3844 příspěvků 10 inzerátů 03.11.18 20:20

Ahoj, já užívám rozpustný horčík, vždy jednu tabletu do 2 dcl vody. :mavam:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 03.11.18 20:29

Hořčík ve formě hoblin smíchat s chlorečnanem draselným a opatrně (nejlépe na dálku) zapálit. Efekt je úžasný.

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 03.11.18 20:32

Opět hloupý anonym. Hořčík třeba dobře hoří pod vodou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 20:42

@TMana
Pokud k tomu nemáš co říct, tak se raději nevyjadřuj. Nechápu lidi, kteří mají potřebu ostatní ponižovat a urážet.

Anonym ? No a ? To je opravdu tak důležité vědět kdo to píše ?

Pokud máš k tomu co napsat, tak snad nezáleží na tom, kdo to píše.

Ty nejsi sice anonym, ale máš hloupou přezdívku bez fotky ? Takže jsi skoro taky anonym.

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 03.11.18 20:53

Aaaa, tupec, který naprosto zbytečně zneužívá anonyma a bude mi diktovat, co můžu a nemůžu, jj, takové mám nejraději.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29487 příspěvků 03.11.18 20:54
@Jar Jar píše:
Hořčík ve formě hoblin smíchat s chlorečnanem draselným a opatrně (nejlépe na dálku) zapálit. Efekt je úžasný.

jak se to polyká? :think: :mrgreen:

Lenka_Hal
Kelišová 6168 příspěvků 03.11.18 21:05
@TMana píše:
Aaaa, tupec, který naprosto zbytečně zneužívá anonyma a bude mi diktovat, co můžu a nemůžu, jj, takové mám nejraději.

Vzdyt ma pravdu, nejsi o moc mene anonymnejsi nez Anonym. :think: :D
Myslim, ze kdyz pise o nejake sve nemoci, je pouziti anonymu zcela podle pravidel, snad se nepletu.

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 03.11.18 21:11
@Lenka_Hal píše:
Vzdyt ma pravdu, nejsi o moc mene anonymnejsi nez Anonym. :think: :D
Myslim, ze kdyz pise o nejake sve nemoci, je pouziti anonymu zcela podle pravidel, snad se nepletu.

Sry, ale tetánie fakt nevyžaduje anonymizaci. A ano, zajímavý postřeh, že tu všichni vystupujeme pod přezdívkou, takže tím zakladatel potvrzuje svoji tupost a zbytečnost anonymu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 21:12

@TMana
Nebudu se zaobírat lidma, kteří mi za to nestojí a myslí si, že můžou vše na světě a že jsou nejlepší a nejchytřejší. A že když tady někomu napíšou hnusný komentář, tak jsou ti největší borci na světě a zřejme je to pak zahřeje u srdce. Opak je však pravdou.

Já se slušně zeptala, tak nechápu co máš za problém.

Děkuji moc všem, kteří mi slušně odpověděli.

Lenka_Hal
Kelišová 6168 příspěvků 03.11.18 21:15
@TMana píše:
Sry, ale tetánie fakt nevyžaduje anonymizaci. A ano, zajímavý postřeh, že tu všichni vystupujeme pod přezdívkou, takže tím zakladatel potvrzuje svoji tupost a zbytečnost anonymu.

Ja si z toho delala spis legraci, ty ses taky se vsim hned hotova. :D Nakolik ji tetanie pripada citlive tema, nech na ni, kazda jsme jina. Je to podle pravidel, tak to respektujme.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29487 příspěvků 03.11.18 21:17
@Anonymní píše:
@TMana
Nebudu se zaobírat lidma, kteří mi za to nestojí a myslí si, že můžou vše na světě a že jsou nejlepší a nejchytřejší. A že když tady někomu napíšou hnusný komentář, tak jsou ti největší borci na světě a zřejme je to pak zahřeje u srdce. Opak je však pravdou.

Já se slušně zeptala, tak nechápu co máš za problém.

Děkuji moc všem, kteří mi slušně odpověděli.

Umíš číst? Pokud ano, přečti si pravidla diskuse.Tam se dočteš, za jakých okolností lze založit příspěvek anonymně.

Lenka_Hal
Kelišová 6168 příspěvků 03.11.18 21:33

„Anonymní“ vkládání příspěvků je možné využít pouze u intimních témat nebo u příspěvků, u kterých je důležité zachovat anonymitu (posuzuje admin). Anonymní přispívání je zakázáno využívat pro kontroverzní diskuse nebo k napadání ostatních, v takových případech si provozovatel vyhrazuje právo uveřejnit u příspěvku údaje přispěvatele.

To je hodne subjektni a na kolik do toho vstupuje admin mi neni znamo. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >