Špatně se mi dýchá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristy05
Nováček 6 příspěvků 03.11.18 10:31
Špatně se mi dýchá

Ahoj. Nechci to nějak hrotit, ale chci se zeptat, jestli to tady taky někdo nemá a co mu pomohlo.
Už asi přes týden se mi špatně dýchá obzvlašť když si nějak lehnu. Je to takový ani né tlak jako při úzkostech, ale opravdu spíš se mi špatně dýchá. Ráno mě i bolelo v krku ale nic víc?
Můžou to být průdušky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9125 příspěvků 03.11.18 10:35

Nemám křišťálovou kouli, může to být ledacos. Zánět průdušek, zápal plic, alergie, astma, chlamydie či jiné breberky. Vyber si a jdi k lékaři. Ten ti pomůže.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 2 inzeráty 03.11.18 10:49

@Kristy05 víc popsat to nemůžeš? jak špatně a CO CÍTÍŠ?

Kristy05
Nováček 6 příspěvků 03.11.18 10:52
Když například ležím na zádech, tak je to jako kdyby se mi zmenšová hrudník :nevim: Ani to nějak nebolí, je to jenom strašně moc nepříjemný.
@PetraMerry píše:
@Kristy05 víc popsat to nemůžeš? jak špatně a CO CÍTÍŠ?
mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 03.11.18 11:18

Nemůže to být dušnost? Trpěla jsem na to 4 roky zpátky. Na plicním po vyšetření mi dali inhalátorek který sem při dušnosti používala a hodně pomohl. :hug:

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 03.11.18 11:19

Může to být i od páteře,skříplý nerv plic,zkus splést ruce za záda,předklon a ruce zatlač ke stropu,možná se to podaří uvolnit.

lachtanice86
Kelišová 6628 příspěvků 03.11.18 11:21

@Kristy05 a nemáš velkou nadváhu? V rodině se to stává příbuzné, protože je fakt mega tlustá a jak si lehne, tuk ji tlačí asi na plíce a nemůže dýchat.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 03.11.18 11:31
@Dalibor7 píše:
Může to být i od páteře,skříplý nerv plic,zkus splést ruce za záda,předklon a ruce zatlač ke stropu,možná se to podaří uvolnit.

Plice nemaji zadne nervy.

lenk
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 03.11.18 12:04

Zajdi na plicní, potvrdí nebo vyvrátí astma a alergie, dostaneš vhodné léky a uleví se ti během chvilky.

katerinaaff
Povídálka 29 příspěvků 03.11.18 13:20

Urcite te uklidni si zajit k doktorovi ktery te vysetri a pripadne te posle na dalsi vysetreni. Ja to mam treba od zad a hrudni patere. Urcite si ale zajdi at vis na cem jsi :)

MartinaCV
Kelišová 6823 příspěvků 03.11.18 13:55

Hlídej si krevní sraženiny, tetě se taky špatně dýchalo, lékař jí léčil na nachlazení a pak zemřela na embolii před zdravotním střediskem :,(

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 03.11.18 14:32

@srpen89 Každý orgán či končetina má svůj nervový kořen v páteři,nerv plic je u obratle T4,průdušek T3,jejich útlak způsobuje potíže s dechem a pocit malého hrudníku.
Tyto potíže často provází bolest mezi lopatkami.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 03.11.18 16:12
@Dalibor7 píše:
@srpen89 Každý orgán či končetina má svůj nervový kořen v páteři,nerv plic je u obratle T4,průdušek T3,jejich útlak způsobuje potíže s dechem a pocit malého hrudníku.
Tyto potíže často provází bolest mezi lopatkami.

Plice nemaji zadna nervová zakonceni,proto plice nikdy nemuzou bolet.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 03.11.18 16:22

Plíce jsou nervi přímo spojená s páteří,ale máš pravdu,nebolí,jen se člověku špatně dýchá,když dojde k útlaku nervu plic.
To můžeš zrovna tak říct,že i jiné orgány nemají nervový kořen v páteři.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 2 inzeráty 03.11.18 20:54

@Kristy05 jak je? je to lepší?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >