Kašel a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 19:50
Kašel a bolest zad

Prosím o radu. Před dvěma měsíci jsem měla chřipku, na kašel jsem brala erdomed a crp menší než 5,takže bez Atb. Nyní mě bolí hrudní páteř, v místě mezi lopatkama a střed mezi žebry {solar} kašel mám stále, spíš suchý a krátký…bolí mě lehce hrudník. Ale třeba nedopovim větu, nutí mě to kašlat, pocit že jsem zadýchaná, když něco dělám, unavená nejsem, nic jiného mě netrápí, jen ten kašel, spirometrie ok, poslána jsem na sono srdce a rentgen plic? Mám se bát? Jsem kuřák.

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 02.11.18 20:56

No, tak asi je čas přestat kouřit, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 21:09
@sediza píše:
No, tak asi je čas přestat kouřit, ne?

Jj moje největší přání :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 21:24

Před cca 4 lety jsem měla hrozný kašel. Bylo mi hrozně zle. Nic mi nezabíralo. Kašel jsem měla dost dlouho. Od té doby jsem nemocná většinou na jaře a pokaždé to je šílene. Naposledy letos jsem dostala antibiotika dost brzo - ani mi doktorka neměřila CRP, kdyz mě slyšela kašlat. Stejný kašel jsem měla i po dobrání antibiotik. Prý astma. Než jsem se dostala na alergologii, tak kašel přešel. Trvalo to celkem 5 týdnů. Nevim, čím to je. Mívám hrozne bolesti. Astma to nakonec není. Prý reflux. Dostala jsem léky, ale žádná změna. Občas trošku pokašlávám a už to moc nevnímám. Takový kašel už opravdu nechci dostat a jsem pak ochotna vzít jakýkoliv lék, protože kašlu třeba hodinu v kuse, vůbec nespim. Já teda nekouřím a ziram, jak někomu jde lehce přestat kouřit. Teď zrovna ted znám kuřáka (20 let kouřil) a jen tak zničehonic přestal a je v pohodě. Třeba ti to taky půjde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 21:33
@Anonymní píše:
Před cca 4 lety jsem měla hrozný kašel. Bylo mi hrozně zle. Nic mi nezabíralo. Kašel jsem měla dost dlouho. Od té doby jsem nemocná většinou na jaře a pokaždé to je šílene. Naposledy letos jsem dostala antibiotika dost brzo - ani mi doktorka neměřila CRP, kdyz mě slyšela kašlat. Stejný kašel jsem měla i po dobrání antibiotik. Prý astma. Než jsem se dostala na alergologii, tak kašel přešel. Trvalo to celkem 5 týdnů. Nevim, čím to je. Mívám hrozne bolesti. Astma to nakonec není. Prý reflux. Dostala jsem léky, ale žádná změna. Občas trošku pokašlávám a už to moc nevnímám. Takový kašel už opravdu nechci dostat a jsem pak ochotna vzít jakýkoliv lék, protože kašlu třeba hodinu v kuse, vůbec nespim. Já teda nekouřím a ziram, jak někomu jde lehce přestat kouřit. Teď zrovna ted znám kuřáka (20 let kouřil) a jen tak zničehonic přestal a je v pohodě. Třeba ti to taky půjde.

Děkuji, už se začínám bát, průdušky mám čisté, spíš mě trápí ta bolest ve středu hrudi, astma nemám ale reflux ano, diagnostikovan, ale nějak mě netrápí, kdysi mě stále pálil jazyk

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 07:05
@Anonymní píše:
Děkuji, už se začínám bát, průdušky mám čisté, spíš mě trápí ta bolest ve středu hrudi, astma nemám ale reflux ano, diagnostikovan, ale nějak mě netrápí, kdysi mě stále pálil jazyk

Mne už o refluxní říkala předchozí alergologie, ale žádné vyšetření mi nedělali. Jak se to vyšetřuje? Já se z toho asi vždycky dostanu za dlouhou dobu. Třeba to ani u tebe nic vážného nebude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 07:44
@Anonymní píše:
Mne už o refluxní říkala předchozí alergologie, ale žádné vyšetření mi nedělali. Jak se to vyšetřuje? Já se z toho asi vždycky dostanu za dlouhou dobu. Třeba to ani u tebe nic vážného nebude.

Musela jsem na hadičku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >