Kašel a bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 19:50
Kašel a bolest zad

Prosím o radu. Před dvěma měsíci jsem měla chřipku, na kašel jsem brala erdomed a crp menší než 5,takže bez Atb. Nyní mě bolí hrudní páteř, v místě mezi lopatkama a střed mezi žebry {solar} kašel mám stále, spíš suchý a krátký…bolí mě lehce hrudník. Ale třeba nedopovim větu, nutí mě to kašlat, pocit že jsem zadýchaná, když něco dělám, unavená nejsem, nic jiného mě netrápí, jen ten kašel, spirometrie ok, poslána jsem na sono srdce a rentgen plic? Mám se bát? Jsem kuřák.

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 02.11.18 20:56

No, tak asi je čas přestat kouřit, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 21:09
@sediza píše:
No, tak asi je čas přestat kouřit, ne?

Jj moje největší přání :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 21:24

Před cca 4 lety jsem měla hrozný kašel. Bylo mi hrozně zle. Nic mi nezabíralo. Kašel jsem měla dost dlouho. Od té doby jsem nemocná většinou na jaře a pokaždé to je šílene. Naposledy letos jsem dostala antibiotika dost brzo - ani mi doktorka neměřila CRP, kdyz mě slyšela kašlat. Stejný kašel jsem měla i po dobrání antibiotik. Prý astma. Než jsem se dostala na alergologii, tak kašel přešel. Trvalo to celkem 5 týdnů. Nevim, čím to je. Mívám hrozne bolesti. Astma to nakonec není. Prý reflux. Dostala jsem léky, ale žádná změna. Občas trošku pokašlávám a už to moc nevnímám. Takový kašel už opravdu nechci dostat a jsem pak ochotna vzít jakýkoliv lék, protože kašlu třeba hodinu v kuse, vůbec nespim. Já teda nekouřím a ziram, jak někomu jde lehce přestat kouřit. Teď zrovna ted znám kuřáka (20 let kouřil) a jen tak zničehonic přestal a je v pohodě. Třeba ti to taky půjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 21:33
@Anonymní píše:
Před cca 4 lety jsem měla hrozný kašel. Bylo mi hrozně zle. Nic mi nezabíralo. Kašel jsem měla dost dlouho. Od té doby jsem nemocná většinou na jaře a pokaždé to je šílene. Naposledy letos jsem dostala antibiotika dost brzo - ani mi doktorka neměřila CRP, kdyz mě slyšela kašlat. Stejný kašel jsem měla i po dobrání antibiotik. Prý astma. Než jsem se dostala na alergologii, tak kašel přešel. Trvalo to celkem 5 týdnů. Nevim, čím to je. Mívám hrozne bolesti. Astma to nakonec není. Prý reflux. Dostala jsem léky, ale žádná změna. Občas trošku pokašlávám a už to moc nevnímám. Takový kašel už opravdu nechci dostat a jsem pak ochotna vzít jakýkoliv lék, protože kašlu třeba hodinu v kuse, vůbec nespim. Já teda nekouřím a ziram, jak někomu jde lehce přestat kouřit. Teď zrovna ted znám kuřáka (20 let kouřil) a jen tak zničehonic přestal a je v pohodě. Třeba ti to taky půjde.

Děkuji, už se začínám bát, průdušky mám čisté, spíš mě trápí ta bolest ve středu hrudi, astma nemám ale reflux ano, diagnostikovan, ale nějak mě netrápí, kdysi mě stále pálil jazyk

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 07:05
@Anonymní píše:
Děkuji, už se začínám bát, průdušky mám čisté, spíš mě trápí ta bolest ve středu hrudi, astma nemám ale reflux ano, diagnostikovan, ale nějak mě netrápí, kdysi mě stále pálil jazyk

Mne už o refluxní říkala předchozí alergologie, ale žádné vyšetření mi nedělali. Jak se to vyšetřuje? Já se z toho asi vždycky dostanu za dlouhou dobu. Třeba to ani u tebe nic vážného nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 07:44
@Anonymní píše:
Mne už o refluxní říkala předchozí alergologie, ale žádné vyšetření mi nedělali. Jak se to vyšetřuje? Já se z toho asi vždycky dostanu za dlouhou dobu. Třeba to ani u tebe nic vážného nebude.

Musela jsem na hadičku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >