Krvavé tečky na končetinách

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 315 příspěvků 02.11.18 08:58
Krvavé tečky na končetinách

Dobrý den, už delší dobu mě trápí výskyt drobných červených teček na rukou a stehnech. Pár jich mám i na hrudi, ale ne tolik jako na končetinách. Máte to někdo taky? Já jich měla na rukách pár už v dětství, ale v posledních dvou letech se rozmnožily.

Reakce:

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 4109 příspěvků 02.11.18 09:01

Petechie.K lekari.

ivašot.
Kelišová 6558 příspěvků 02.11.18 09:14

hemangiomky?

milwinka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 13 inzerátů 02.11.18 09:15

Můžeš mít málo krevních destiček, určitě bych s tím zašla k dr.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 10:08

Nedávno jsem to řešila s dcerou. Objevilo se jich pár na ruce. Projela jsem google a vystrašená šla s ní k dr.
Celou ji prohlédla, jiné nenašla. Ještě teď ji občas kontroluji. Ty staré zmizely a nové se neobjevily.
Pokud by však nové přibyly, museli bychom na krev.

Určitě si tam zajděte.
M.

tali98
Kecalka 315 příspěvků 02.11.18 10:50

Mne ty stare nemizi, zustavaji. Nektere po zmacknuti zmizi, nektere ne.

tali98
Kecalka 315 příspěvků 02.11.18 10:51

Na krvi jsem byla 2 roky zpatky, a byla v pohode. V te dobe jsem uz petechie mela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >