Úzkosti a nadbytek spánku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 19:07
Úzkosti a nadbytek spánku

Trpim na uzkosti, beru ad. Mam ted takove horsi obdobi, asi je to i tim pocasim. Dnes jsem si ale dost prispala, miluji spanek. A tak premyslim zda je na moji uzkost dobre takhle dlouho vyspavat. Samozrejme ze jsem pak jak prejeta cely den. Mate s tim nekdo zkusenosti, ze vam skodi dlouhy spanek?

Reakce:
Dojcanis
Závislačka 3668 příspěvků 03.11.18 19:14

Jsem na tom stejně.Taky sem dneska prochrapala cely den :roll:

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 03.11.18 19:17

Já si dnes lehla po obede na chvilku „jen pět minut“ a najednou bylo půl čtvrté :mrgreen: Vůbec nevím, jak se to mohlo stát .. Asi jsem to potřebovala.
Jednou za čas asi není na škodu se vyspat dlouho. Ale vzhledem k tvé úzkosti bych asi dbala na nějakou pravidelnost a režim i co se spánku týče.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 19:21

Mám opačnou zkušenost. Užívám AD protože jsem měla po strašném zážitku záchvat paniky. Můj stav je celkem stabilní, ale pokud dva tři dny špatně a málo spím, cítím se pak velmi nejistě a mám hodně podobné pocity jako před atakou. Pokud se pak několik dní (stačí dva tři), pořádně a asi i přebytečně prospím, potíže jsou pryč.

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 03.11.18 19:36

Jojo, to mám občas taky. Je to špatně. Řídim si kvůli tomu budíka i když vstávat nemusim, abych nespal přes 8 hodin.

alilauter
Kecalka 260 příspěvků 03.11.18 20:15

Dostala jsem doporučení nespat dlouho, ze takový sloficek pres den může rozhodit i člověka bez úzkostí.

Ou
Kelišová 5397 příspěvků 03.11.18 20:59

Neškodí, bývá to součást příznaků úzkostně-depresivních poruch.

Co rozhodně škodí je neřešit to. Neřešit tu úzkost. Neřešit ji v psychoterapii a případně zvážit, jestli už to nechce medikaci.

Protože pokud to člověk neřeší, tak odevzdává čím dál tím více svého života úzkosti a časem si poničí neurochemii v mozku tak, že se bez léků neobejde.

pro začátek začněte s knihou https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/

Ale primárně potřebujete psychoterapii.

Nature00
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 09:55

@Ou dekuji. Ja uz ad prave beru a na psychoterapii budu zase dochazet. Prave nevim jestli se mi nepritizilo pocasim a jestli si to jeste nezhorsuji s tim dlouhym spankem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >