Adenom prsů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinaaff
Povídálka 26 příspěvků 03.11.18 13:15
Adenom prsu

Ahoj! Uz asi pred rokem a pul jsem si nahmatala malou bulku v levem prsu. (Hned jsem se samozrejme vydesila ze mam rakovinu a umru) Sla jsem s tim k doktorce ktera me poslala na sono, kde mi pote delali i biopsii. Vysledek byl adenom prsu (tedy nezhoubny nador, zlazovity nebo tak neco) Mela jsem jit na operaci kde by mi to vyndali pro jistotu ale vzhledem k tomu ze jsem mela hodne skoly a tak tak jsem na to uplne zapomnela a nesla jsem tam. Cetla jsem si nekde ze se to muze zmenit i na karcinom (zhoubny nador) a tak se ted docela bojim a jsem na sebe nastvana ze jsem na tu operaci nesla. Mam ted jit na kontrolni sono. Mate nekdo s timhle zkusenosti?

Reakce:

Uživatel je onlinealilauter
Kecalka 229 příspěvků 03.11.18 13:20

Asi bych šla rovnou na chirurgii se objednat. Já měla adenom na zádech, neresila jsem to a když mě kožní poslala na odstranění, tak na to doktorka koukla a řekla, vyndáme to taky :P on je hodně typický, prý při odstranění pěkně zapacha -ja nic necitila, ale doktorka jen poznamenala, že to nemusí ano na histologii, podle toho smradu.

mroe
Extra třída :D 14456 příspěvků 03.11.18 13:32
@alilauter píše:
Asi bych šla rovnou na chirurgii se objednat. Já měla adenom na zádech, neresila jsem to a když mě kožní poslala na odstranění, tak na to doktorka koukla a řekla, vyndáme to taky :P on je hodně typický, prý při odstranění pěkně zapacha -ja nic necitila, ale doktorka jen poznamenala, že to nemusí ano na histologii, podle toho smradu.

To byl aterom, ne adenom.
Pro zakladatelku, adenom se nemuze zmenit na karcinom. Jdi na kontrolni UZ, na paniku je casu dost. Vyndava se kdyz roste nebo je vetsi, event. pokud neni histologie jasna.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >