Bolestivé vyšetrenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amazonna
Nováček 5 příspěvků 13.03.18 12:02
Bolestivé vyšetrenie

Ahojte žienky. Dnes som bola prvýkrát na vyšetrenie a potvrdenie tehotenstva. Keďže je to prvýkrát, chcem sa vás opýtať, či je to normálne že to bolo dosť bolestivé. Ešte stále ma strasie keď si spomeniem. Doteraz keď som nebola tehotná a mala iného lekára bolo všetko v poriadku. Každé vyšetrenie je nepríjemné, ale takto bolestivé som to ešte nezažila. Mali ste to aj vy takto? Ďakujem :*

Reklama

Reakce:

Deninina
Závislačka 3909 příspěvků 13.03.18 12:06

Ne, u mého doktora me nic nebolelo. V porodnici od jedne doktorky to bolelo, az jsem vykrikla. Asi to zalezi na doktorovi :nevim:

Janli
Závislačka 4646 příspěvků 13.03.18 12:08

To je bohužel lékařem. Jednou jsem to v těhotenství zažila a myslela jsem, že mu vykopnu zuby. Příště jsem ho odmítla a žádala jiného lékaře. Nejsem cíťa, vydržím hodně, ale to byl mazec. Hodinu po něm mě vyšetřoval jiný lékař a bylo to bezbolestné.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 13.03.18 12:10

@Amazonna může být proto, že máš vše prokrvené a víc to vnímáš.. otázkou je, co vše dělali, pro mne byl bolestivý každý utz přes spodek :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 13.03.18 12:48
@Amazonna píše:
Ahojte žienky. Dnes som bola prvýkrát na vyšetrenie a potvrdenie tehotenstva. Keďže je to prvýkrát, chcem sa vás opýtať, či je to normálne že to bolo dosť bolestivé. Ešte stále ma strasie keď si spomeniem. Doteraz keď som nebola tehotná a mala iného lekára bolo všetko v poriadku. Každé vyšetrenie je nepríjemné, ale takto bolestivé som to ešte nezažila. Mali ste to aj vy takto? Ďakujem :*

Znám to před dvaceti lety v nemocnici, nejmenovaná dr. ně tak vyšetřovala, že jsem se kroutila jak had, byla jsem už ke konci těhostenství..a její..hmm to musíte vydržet, až vám tam při porodu poleze celé dítě..dost mimo, porod byl v pohodě..byla jsem v pořádku otevřená, na vyšetření paní dr. opravdu nezapomenu..je to o doktorech,

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 13.03.18 12:59

No a co ti delali?? Nemelo by to byt normalni. Me nikdy zadne vysetreni v tehotenstvi nebolelo.

Russet
Echt Kelišová 8255 příspěvků 13.03.18 13:12
@Amazonna píše:
Ahojte žienky. Dnes som bola prvýkrát na vyšetrenie a potvrdenie tehotenstva. Keďže je to prvýkrát, chcem sa vás opýtať, či je to normálne že to bolo dosť bolestivé. Ešte stále ma strasie keď si spomeniem. Doteraz keď som nebola tehotná a mala iného lekára bolo všetko v poriadku. Každé vyšetrenie je nepríjemné, ale takto bolestivé som to ešte nezažila. Mali ste to aj vy takto? Ďakujem :*

Já vyšetření u gynekologa vždy nějak přetrpím, ale v těhotenství jsem se tam celkem těšila. Záleží i na jemnosti doktora. Já radši chodím k doktorce. Příště to třeba bude lepší, hlavně se dopředu nestresuj, že to bude bolet. Třeba poznamenej, že minule to bylo bolestivé.

Russet
Echt Kelišová 8255 příspěvků 13.03.18 13:15
@lilith1 píše:
Znám to před dvaceti lety v nemocnici, nejmenovaná dr. ně tak vyšetřovala, že jsem se kroutila jak had, byla jsem už ke konci těhostenství..a její..hmm to musíte vydržet, až vám tam při porodu poleze celé dítě..dost mimo, porod byl v pohodě..byla jsem v pořádku otevřená, na vyšetření paní dr. opravdu nezapomenu..je to o doktorech,

Jojo, to znám. V porodnici při porodu, to ještě nerodíte, to nemůže tolik bolet. A přitom u jiné doktorky pohoda. Ale řekla jsem jí dopředu, že vyžaduju jemné zacházení :lol:

Amazonna
Nováček 5 příspěvků 13.03.18 16:12
Bolestivé vyšetrenie

Tak teraz neviem, či to u nej skúsiť ešte raz, alebo skúsiť niekoho iného. Ach jaj… :zed: Ďakujem vám :*

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama